Povezane vesti

Alarmantna epidemiološka sadašnjost, predsednik gleda – u budućnost

Alarmantna epidemiološka sadašnjost, predsednik gleda – u budućnost

N1 Info 09.09.2021
Srbija, zajedno sa Kinom i Ujedinjenim Arapskim Emiratima, u Zemun polju gradi fabriku za proizvodnju Sinofarm vakcina: kapacitet - do 40 miliona doza godišnje. Prilikom polaganja kamena temeljca, predsednik države je, komentarišući aktuelnu… »
Vučić: Savest mi je mirna u vođenju epidemije

Vučić: Savest mi je mirna u vođenju epidemije

Slobodna Evropa 09.09.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će stručni timovi doneti odluku da li će biti uvođene dodatne mere u borbi protiv korona virusa. "Krizni štab će da razmišlja o merama, ali ja sam ih uvek molio da vode računa i o našoj… »
Predsednik iskreno o vakcinaciji: Ne mogu ni da razgovaram sa budalama koji kažu kako im stoji novčić jer im je čip ubačen…

Predsednik iskreno o vakcinaciji: Ne mogu ni da razgovaram sa budalama koji kažu kako im stoji novčić jer im je čip ubačen…

Kurir 09.09.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odgovarajući na pitanja novinara danas u Zemunu, dotakao se i teme o uvođenju novih mera protiv korona virusa. Na pitanje zbog čega se ne uvode nove mere i ko je odgovoran za to, naveo da je ponosan na sve što je… »
Vučić: Stručni timovi će odlučiti da li uvoditi dodatne epidemiološke mere

Vučić: Stručni timovi će odlučiti da li uvoditi dodatne epidemiološke mere

N1 Info 09.09.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da će stručni timovi doneti odluku da li će biti uvođene dodatne mere u borbi protiv koronavirusa i dodao da "moramo da živimo i razvijamo ekonomiju". „Tu je i lična odgovornost, pre svega u… »

Vesti dana »