Povezane vesti
Vučić: Fabrika vakcina važna za budućnost
RTK 09.09.2021
Kamen temeljac za izgradnju fabrike za proizvodnju vakcina u Zemunu položen je danas, a rok za završetak pogona u kome će se mesečno proizvoditi tri miliona doza vakcina, je prvi kvartal sledeće godine. Vakcine u Srbiji proizvodiće se po istoj… »
Vučić: Kineska vakcina će ovde moći da se usavršava i u budućnosti puni novim komponentama
Beta video 09.09.2021
BEOGRAD - Polaganju kamena temeljca za fabriku prisustvovao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić koji je rekao da će ona biti jedna od najmodernijih u svetu gde će kineska vakcina moći da se usavršava i u budućnosti puni novim komponentama. On je naveo… »
U Zemunu počela izgradnja fabrike za proizvodnju vakcina Sinofarma
Radio sto plus 09.09.2021
U toj fabrici koja će se u prvoj fazi prostirati na 11.800 kvadrata godišnje će se proizvoditi oko 30 miliona vakcina, a imaće kapaciteta za proizvodnju 40 miliona vakcina. Plan je da fabrika bude završena u prvom kvartalu iduće godine, do kada će se… »
Vesti dana »

Trampov ultimatum Iranu i potencijalna vojna intervencija SAD
Naslovi.ai pre 26 minutajoš 16 povezanih

Aleksandar Papić pušten iz pritvora: Apelacioni sud odredio meru napuštanja stana, biznismen i dalje pod istragom
Mondo pre 30 minutajoš 74 povezane

KRIK: Bratislav Gašić i Nenad Popović najbogatiji ministri u prethodnoj Vladi Srbije
Radio sto plus pre 3 satajoš 13 povezanih

Pripadnik MUP koga je jutros uhapsila tzv. kosovska policija proteran sa KiM
Euronews pre 15 minutajoš 12 povezanih