Povezane vesti

Abazović: Neće biti rušenja Vlade

Abazović: Neće biti rušenja Vlade

Nova 10.09.2021
Potpredsednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović izjavio je danas da nema razloga za strepnju da će doći do rušenja crnogorske Vlade. On je za Euronews Srbija rekao da će vladajuća koalicija prevazići i ovu krizu i dodao da je sve u vezi sa… »
Prekomponovanje većine pre nego vanredni izbori u Crnoj Gori

Prekomponovanje većine pre nego vanredni izbori u Crnoj Gori

Danas 10.09.2021
Potpredsednik crnogorske vlade Dritan Abazović ne razume zašto se razvila nova kriza vlasti, jer su, kako je konstatovao, „izašli sa fenomenalnim rezultatom policije iz dešavanja 5. septembra“ na Cetinju. Tačno je, ističe Dritan Abazović, da su… »
Abazović: Nije nemoguće da ćemo imati novog premijera

Abazović: Nije nemoguće da ćemo imati novog premijera

Radio 021 10.09.2021
Potpredsednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović izjavio je da je bio za to da se ustoličenje mitropolita crnogorsko-primorskog Joanikija održi, ali ne po svaku cenu. Poručuje da će prestati da daje podršku Vladi ukoliko smatra da čine nešto što je… »
Abazović: Ako smijene ministra policije oborićemo Krivokapićevu Vladu

Abazović: Ako smijene ministra policije oborićemo Krivokapićevu Vladu

Slobodna Evropa 10.09.2021
Potpredsjednik Vlade Crne Gore Dritan Abazović rekao je da neće dozvoliti da se policijom Crne Gore upravlja iz Srbije i poručio da će ukoliko se smijeni ministar unutrašnjih poslova Sergej Sekulović, oboriti Vladu premijera Zdravka Krivokapića… »
Abazović: Za pravoslavce i crkvu sam uradio više nego bilo koji pravoslavac u Crnoj Gori

Abazović: Za pravoslavce i crkvu sam uradio više nego bilo koji pravoslavac u Crnoj Gori

Blic 09.09.2021
Potpredsednik Vlade i koordinator bezbednosnih službi, Dritan Abazović gost je emisije "Načisto" na Tv Vijesti u kojoj je, između ostalog, rekao da je postignut dogovor sa premijerom da sutra zasedaju oko uspostavljanja komisije koja će uraditi… »
Oboriću vladu: Dritan Abazović poručio da "ako bude smenjen ministar policije, biće i novi izbori"

Oboriću vladu: Dritan Abazović poručio da "ako bude smenjen ministar policije, biće i novi izbori"

Blic 09.09.2021
Potpredsednik Vlade Dritan Abazović poručio je da će oboriti Vladu, ako ministar unutrašnjih poslova Sergej Sekulović bude smijenjen. On je rekao da neće dozvoliti da se policijom Crne Gore upravlja iz Srbije. - Ako želimo da imamo novog ministra… »
Abazović: Ako bude novi ministar policije, biće i novi premijer, ja ću obarati Vladu

Abazović: Ako bude novi ministar policije, biće i novi premijer, ja ću obarati Vladu

Danas 09.09.2021
Nije nemoguće da nećemo imati novog ministra MUP-a ali nije nemoguće i da ćemo imati novog premijera. Ja ću nakon toga oboriti Vladu, prestaću da dajem podršku Vladi ukoliko smatram da čine nešto što je nepravedno, rekao je večeras… »
Abazović preti krivokapiću: Srušiću Vladu ako se smene Sekulović i Brđanin!

Abazović preti krivokapiću: Srušiću Vladu ako se smene Sekulović i Brđanin!

Večernje novosti 09.09.2021
Dritan Abazović / Arhiva Novosti - Nije nemoguće da nećemo imati novog ministra MUP-a ali nije nemoguće i da ćemo imati novog premijera. Ja ću nakon toga oboriti Vladu, prestaću da dajem podršku Vladi ukoliko smatram da čine nešto što je… »

Vesti dana »