Povezane vesti

Estrada u PANICI! Zorica Marković IZNOSI PRLJAV VEŠ u svojoj knjizi!

Estrada u PANICI! Zorica Marković IZNOSI PRLJAV VEŠ u svojoj knjizi!

Svet & Skandal 10.09.2021
Zorica Marković iznosi prljav veš o mnogi koelgama i koleginicama, a kako kaže samo će njih nekoliko biti opisani u pozitivnom svetlu. Ona već neko vreme sprema knjigu u kojoj će se naći mnoge estradne ličnosti, i objašnjva da će izneti samo… »
Bila sam dobra p*čka zato su me gazili! Zorica otkrila detalje knjige: Neće da krije imena - spomenula Darka Lazića!

Bila sam dobra p*čka zato su me gazili! Zorica otkrila detalje knjige: Neće da krije imena - spomenula Darka Lazića!

Mondo 10.09.2021
Zorica poručuje da će pojedincima biti "jao" kad knjiga izađe! Zorica poručuje da će pojedincima biti "jao" kad knjiga izađe! Zorica Marković odlučila je da napiše knjigu. Kako je ranije otkrila sa pisanjem je već počela, a u knjizi planira da… »
Gazili su me, zato ću sada otkriti golu istinu o njima! Zorica Marković sprema osvetu kolegama sa estrade, pa spomenula i…

Gazili su me, zato ću sada otkriti golu istinu o njima! Zorica Marković sprema osvetu kolegama sa estrade, pa spomenula i…

Kurir 10.09.2021
Pevačica Zorica Marković odlučila je da nepoznate detalje iz svog života i karijere stavi na papir i sve pretoči u knjigu. Kako je istakla, veliki deo biće posvećen estradi, a tu će otkriti neke od najmračnijih tajni svojih kolega. "Ne bih smela… »

Vesti dana »