Povezane vesti

Nova: Popović Ivković mora Đilasu da plati 100.000 dinara zbog povrede ugleda i časti

Nova: Popović Ivković mora Đilasu da plati 100.000 dinara zbog povrede ugleda i časti

Danas 10.09.2021
Bivša državna sekretarka u Ministarstvu unutrašnjih poslova (MUP) Biljana Popović Ivković osuđena je na 100 hiljada dinara po tužbi koju je protiv nje, zbog povreda ugleda i časti, podneo predsednik Stranke slobode i pravde (SSP), Dragan Đilas… »
Biljana Popović Ivković odgovorila Đilasu: Ne znam kako neko može da povrati ugled i čast sa 100.000 dinara?!

Biljana Popović Ivković odgovorila Đilasu: Ne znam kako neko može da povrati ugled i čast sa 100.000 dinara?!

Kurir 10.09.2021
Biljana Popović Ivković, bivša državna sekretarka MUP Srbije reagovala je na prvostepenu presudu po tužbi koju je protiv nje podigao predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas po kojoj treba da plati 100.000 dinara. "Ja ne znam kako neko može… »
Sud odlučio da Biljana Popović Ivković mora da plati Đilasu 100.000 dinara

Sud odlučio da Biljana Popović Ivković mora da plati Đilasu 100.000 dinara

N1 Info 10.09.2021
Bivša državna sekretarka MUP Srbije Biljana Popović Ivković osuđena je na 100.000 dinara, po tužbi koju je protiv nje podigao predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas. Kako prenosi Nova.rs, Đilas je tužio Popović Ivković zbog niza… »
Stefanovićeva saradnica mora Đilasu da plati 100.000

Stefanovićeva saradnica mora Đilasu da plati 100.000

Nova 10.09.2021
Bivša državna sekretarka u MUP-u Srbije i bliska saradnica ministra Nebojše Stefanovića, Biljana Popović Ivković osuđena je na 100 hiljada dinara po tužbi koju je protiv nje podigao predsednik Stranke slobode i pravde, Dragan Đilas. Đilas je… »

Vesti dana »