Povezane vesti

Lanetove reči pre odlaska u bolnicu: Ari, mnogo mi se spava…

Lanetove reči pre odlaska u bolnicu: Ari, mnogo mi se spava…

Nova 10.09.2021
Bila je to 1973. godina. Prišao sam mu i rekao: "Zdravo, ja sam Irfan Mensur". A on meni: "Auu, to je mnogo komplikovano, je l` mogu da te zovem Arif, a kad ti tepam da kažem Ari?" Ovim rečima glumac Irfan Mensur započeo je svoj oproštaj od kolege… »
Održana komemoracija Milanu Lanetu Gutoviću, kolege složne – nezamenljiv

Održana komemoracija Milanu Lanetu Gutoviću, kolege složne – nezamenljiv

N1 Info 10.09.2021
Komemoracija Milanu Gutoviću održana je u Jugoslovenskom dramskom pozorištu. Kolege i prijatelji Dejan Mijač, Branka Petrić, Ljubomir Bandović, Irfan Mensur i Voja Brajović oprostili su se od njega svojim govorima. Koračao je hrabro preko granica… »
Mator sam, odoh ja da spavam! Lane je 10 dana pred smrt poslao kolegi poruku iz bolnice koja tera suze na oči!

Mator sam, odoh ja da spavam! Lane je 10 dana pred smrt poslao kolegi poruku iz bolnice koja tera suze na oči!

Mondo 10.09.2021
Irfan Mensur otkrio šta mu je Lane Gutović posalo samo nekoliko dana pred smrt. Irfan Mensur otkrio šta mu je Lane Gutović posalo samo nekoliko dana pred smrt. Milan Lane Gutović preminuo je 25. avgusta u 76. godini na Vojnomedicinskoj akademiji… »
"Sanjala sam ga pred smrt, kako viri iz: Kioska..." Govor na komemoraciji Lanetu Gutoviću kida dušu, jecaji se prolamaju…

"Sanjala sam ga pred smrt, kako viri iz: Kioska..." Govor na komemoraciji Lanetu Gutoviću kida dušu, jecaji se prolamaju…

Blic 10.09.2021
Komemoracija slavnom glumcu Milanu Lanetu Gutoviću održana je danas u Jugoslovenskom dramskom pozorištu, a emotivne govore koji su svima naterali suze na oči održali su reditelj Dejan Mijač i glumica Branka Petrić. - Ono što hoću da kažem ne bi… »
Na komemoraciji Lanetu se ipak pojavio član porodice: Došao među poslednjima, sedeo u zadnjem redu i izašao suznih očiju…

Na komemoraciji Lanetu se ipak pojavio član porodice: Došao među poslednjima, sedeo u zadnjem redu i izašao suznih očiju…

Kurir 10.09.2021
U Jugoslovenskom dramskom pozorištu održala se komemoracija Milanu Lanetu Gutoviću. Njegova porodica je ranije izjavljivala glumac nije želeo komemoraciju i govore, a nije želeo ni da bude sahranjen u Aleji zaslužnih građana. Međutim, kako su… »
Komemoracija Lanetu Gutoviću: Glumci ulaze spuštenih glava i u suzama, prvi red za porodicu ostao prazan

Komemoracija Lanetu Gutoviću: Glumci ulaze spuštenih glava i u suzama, prvi red za porodicu ostao prazan

Blic 10.09.2021
Danas se u Jugoslovenskom dramskom pozorištu održava komemoracija čuvenom glumcu Milanu Lanetu Gutoviću, koji je preminuo 25. avgusta ove godine, u 75. godini života. Komemoracija je u toku, počela je u 12:00, međutim od članova Lanetove porodice… »
Komemoracija Milanu lanetu gutoviću u JDP-u: Potresan govor pozorišnog režisera Dejana Mijača

Komemoracija Milanu lanetu gutoviću u JDP-u: Potresan govor pozorišnog režisera Dejana Mijača

Alo 10.09.2021
Bili su višegodišnji saradnici. Danas se kolege i prijatelji opraštaju od Laneta Gutovića, a jedan od njih je i Dejan Mijač. On je sa velikom tugom u glasu počeo govor, ali već na samom početku je rekao: - Ovo je oproštaj? Ja ne mogu u ovom… »
Prazan red za porodicu Laneta Gutovića Deca nisu došla na komemoraciju, a onda se pojavio on! (foto)

Prazan red za porodicu Laneta Gutovića Deca nisu došla na komemoraciju, a onda se pojavio on! (foto)

Alo 10.09.2021
Danas su se svi, još jednom, oprostili od velikana srpskog glumišta. Danas se održala komemoracija jednom od najvećih glumaca sa ovih prostora, Lanetu Gutoviću. Kolege su se smenjivale i svako od njih je prepričao svoje iskustvo sa njim, ali pored… »
Direktorka JDP na komemoraciji Milanu LANETU GUTOVIĆU s tugom u glasu obratila se prisutnima, svi plaču

Direktorka JDP na komemoraciji Milanu LANETU GUTOVIĆU s tugom u glasu obratila se prisutnima, svi plaču

Alo 10.09.2021
Obeležio je čitavu jednu eru. U toku je komemoracija u čast Milana Laneta Gutovića. Porodica, prijatelji i kolege okupiće se u znak sećanja na slavnog glumca. Prva je govor održala direktorka JDP, Tamara Vučković Manojlović. Njene reči možete… »

Vesti dana »