Povezane vesti

"Marko danas ne pije i radi" Snežana Đurišić se oglasila prvi put nakon priča da je sin opljačkao vlasnika restorana

"Marko danas ne pije i radi" Snežana Đurišić se oglasila prvi put nakon priča da je sin opljačkao vlasnika restorana

Blic 11.09.2021
Nakon što se u medijima pojavila informacija, da je Marko Gvozdenović, sin Snežane Đurišić, počeo da radi i posle burne zatvorske prošlosti vratio normalnom životu, i radio kao dostavljač za platu od 30.0000 dinara, par dana kasnije izašla je… »
Snežana Đurišić o navodima da je njen sin opljačkao dva restorana

Snežana Đurišić o navodima da je njen sin opljačkao dva restorana

Nova 11.09.2021
Nakon navoda da je sin Snežane Đurišić, Marko Gvozdenović, opljačkao dva restorana i tetku iz Amerike, oglasila se pevačica. Nagovestila je da je ovo poslednji put da sina komentariše u javnosti, a o detaljima nije želela da govori. „Ja ne znam… »
Njegove greške su teže od drugih, on više ne pije i radi! Snežana Đurišić se oglasila o pljački sina, tvrdi da nije…

Njegove greške su teže od drugih, on više ne pije i radi! Snežana Đurišić se oglasila o pljački sina, tvrdi da nije…

Kurir 11.09.2021
Snežana Đurišić oglasila se nakon vesti da je njen sin Marko Gvozdenović opljačkao dva restorana u kojima je radio, kao i svoju rođenu tetku. Poznato je da je Marko više puta imao problema sa zakonom, a Snežana je sada istakla da se njen naslenik… »
Sin snežane đurišić opljačkao dva restorana i tetku? Javio se i vlasnik - Ojadio me za 20.000 dinara!

Sin snežane đurišić opljačkao dva restorana i tetku? Javio se i vlasnik - Ojadio me za 20.000 dinara!

Večernje novosti 10.09.2021
Foto: Fejsbuk Kako prenosi Kurir, Nenad Stojiljković, vlasnik ribljeg restorana sa Banjice u kojem je pevačicin naslednik radio u avgustu, je na nagovor saradnika dao šansu Gvozdenoviću da proba da radi kod njega kao dostavljač hrane. Na poslu se… »

Vesti dana »