Povezane vesti

Pregazio bivšu ženu kolima, pa zvao taštu - Ubio sam ti ćerku! Jezivi detalji zločina, satima sedeo uz Jasminino telo

Pregazio bivšu ženu kolima, pa zvao taštu - Ubio sam ti ćerku! Jezivi detalji zločina, satima sedeo uz Jasminino telo

Mondo 11.09.2021
Zolika H. je Jasminu sačekao da krene na posao iz kuće svoje majke, onda je pregazio automobilom, pa telo odneo svojoj kući, postavio na krevet i zvao policiju. Zolika H. je Jasminu sačekao da krene na posao iz kuće svoje majke, onda je pregazio… »
Zolika planirao ubistvo bivše žene: Njeno telo doneo u kuću i stavio u krevet, pa rekao: "tu joj je mesto". Sin prošao…

Zolika planirao ubistvo bivše žene: Njeno telo doneo u kuću i stavio u krevet, pa rekao: "tu joj je mesto". Sin prošao…

Blic 11.09.2021
Zolika Holik (49) iz Beške uhapšen je nakon što je juče pozvao policiju i prijavio da je kolima namerno udario i ubio bivšu ženu Jasminu Holik (47), koju je nakon toga ubacio u automobil, odvezao u svoju kuću i stavio u krevet! - Ubio sam je! Doveo… »
Majka Jasmine koju je ubio bivši muž: Pozvao me je i rekao „ćerka ti je mrtva“

Majka Jasmine koju je ubio bivši muž: Pozvao me je i rekao „ćerka ti je mrtva“

Nova 11.09.2021
Jasmina H. (47) ubijena je ispred svoje kuće, kada ju je automobilom usmrtio njen bivši suprug Zolika H. (49). Njena majka je upravo od ubice saznala šta se dogodilo. „Kao i svakog jutra, moja ćerka je juče u 5.20 iz Beške krenula na posao u Novi… »
"Uhodio ju je dok je nije ubio": Ispovest majke Jasmine koju je bivši muž pregazio kolima

"Uhodio ju je dok je nije ubio": Ispovest majke Jasmine koju je bivši muž pregazio kolima

Telegraf 11.09.2021
Majka ubijene Jasmine tvrdi da je njen bivši zet Zolika godinama fizički i psihički maltretirao njenu ćerku, ali ga ona nijednom nije prijavila policiji za porodično nasilje. Jasmina H. (47) ubijena je ispred svoje kuće, kada ju je automobilom… »
"Jasmina ti je mrtva": Majci nesrećne žene bivši zet saopštio najstrašnije vesti

"Jasmina ti je mrtva": Majci nesrećne žene bivši zet saopštio najstrašnije vesti

Večernje novosti 10.09.2021
OSUMNJIČEN Zolika Holik, Foto Fejsbuk Niko od komšija tog jutra nije ni video šta se desilo u Ulici devet Jugovića u Beški, gde je Zolika Holik (49) udario automobilom Jasminu, a zatim njeno beživotno telo stavio u automobil i preneo ga u svoju… »

Vesti dana »