Povezane vesti

Mi smo novakovi hejteri, evo zašto ga ne volimo! Amerikanci priznali zašto su protiv Đokovića - Nazvali ga i "kreten"!

Mi smo novakovi hejteri, evo zašto ga ne volimo! Amerikanci priznali zašto su protiv Đokovića - Nazvali ga i "kreten"!

Mondo 11.09.2021
Navijači su direktno pričali o Novaku i o razlozima zbog kojih nisu na njegovoj strani. Navijači su direktno pričali o Novaku i o razlozima zbog kojih nisu na njegovoj strani. "Svidelo se to vama ili ne, on je najveći svih vremena". Tako je glasio… »
Srpkinja u finalu US opena - biće deo istorije: Pričali su da više ne liči na sebe, a sad će svi gledati u Marijanu!

Srpkinja u finalu US opena - biće deo istorije: Pričali su da više ne liči na sebe, a sad će svi gledati u Marijanu!

Mondo 11.09.2021
Marijana Veljović će biti u stolici za meč Lejle Fernandez i Eme Radukanu. Marijana Veljović će biti u stolici za meč Lejle Fernandez i Eme Radukanu. Srbija će imati dva predstavnika u finalu US opena ovog vikenda. Novak Đoković će se za 21… »
Zverev će me prebiti ako ne osvojim US open: Ovo nismo čuli u prenosu - Novak otkrio šta mu je Saša sve rekao! (video)

Zverev će me prebiti ako ne osvojim US open: Ovo nismo čuli u prenosu - Novak otkrio šta mu je Saša sve rekao! (video)

Mondo 11.09.2021
Najbolji teniser sveta će u nedelju pokušati da uradi nezamislivo i osvoji i četvrti grend slem u 2021. godini. Najbolji teniser sveta će u nedelju pokušati da uradi nezamislivo i osvoji i četvrti grend slem u 2021. godini. Plasirao se Novak… »
Šta prolazi kroz glavu Novaka Đokovića? Ako pobedi sutra postaje istorijska činjenica: Protiv Rusa, Amerike i samog sebe u…

Šta prolazi kroz glavu Novaka Đokovića? Ako pobedi sutra postaje istorijska činjenica: Protiv Rusa, Amerike i samog sebe u…

Sportal blic 11.09.2021
je na pragu istorije. Naprosto, ako sutra pobedi postaće istorijska činjenica! I to nema veze samo sa tenisom. Neverovatni srpski teniser otvorio je knjigu upisanih u večnost, uzeo olovku i sad mu sledi ono najteže - finalni potpis u meču protiv… »
Novak otkrio šta mu je Zverev rekao na mreži: "Saša će me prebiti ako ne osvojim Ju-Es open"

Novak otkrio šta mu je Zverev rekao na mreži: "Saša će me prebiti ako ne osvojim Ju-Es open"

Večernje novosti 11.09.2021
FOTO: Tanjug Đoković je otkrio šta mu je Zverev rekao prilikom kratkog razgovora na mreži po završetku meča. - Saša mi je poželeo sreću i drugarski mi je poručio da će me 'prebiti' ako ne osvojim titulu u nedelju. Šalu na stranu, mi se lepo… »
Kako je Novak prevazišao najveću barijeru, uradio što nije niko

Kako je Novak prevazišao najveću barijeru, uradio što nije niko

Nova 11.09.2021
Od čega je sazdan Novak Đoković? Ovo pitanje bi moglo da postane premisa iz koje će nastati neka doktorska disertacija, a njegova priprema mečeva se i sada proučava. Đoković je uspeo. Još jednom je uspeo da se vrati iz seta zaostatka (četvrti… »
Đoković: Zverev mi je rekao da će me “prebiti” ako ne pobedim Medvedeva

Đoković: Zverev mi je rekao da će me “prebiti” ako ne pobedim Medvedeva

Vesti online 11.09.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković govorio je posle polufinalnog meča o Saši Zverevu i Danilu Medvedevu. Đoković je savladao Zvereva u pet setova i došao do finala US opena, gde ga čeka ruski teniser. Srpskim novinarima je Novak otkrio šta… »
Đoković: Medvedeva znam, divim mu se, ali moram da igram kao u Melburnu

Đoković: Medvedeva znam, divim mu se, ali moram da igram kao u Melburnu

N1 Info 11.09.2021
Najbolji teniser sveta Novak Đoković plasirao se u finale US opena pobedom nad Aleksandrom Zverevom, pa će u finalu za protivnika imati Rusa Danila Medvedeva. Srpski igrač je na konferenciji za medije govorio o toku duela sa igračem iz Hamburga… »
Čime je Đoković slomio Zvereva? (VIDEO)

Čime je Đoković slomio Zvereva? (VIDEO)

N1 Info 11.09.2021
Još jedna neprospavana teniska noć je iza nas, noć u kojoj je Novak Đoković pobedio Aleksandera Zvereva sa 3-2, po setovima 4:6, 6:2, 6:4, 4:6, 6:2, i plasirao se u finale US opena. Počeli smo od analize Đokovićeve pobede nad Zverevom, izdvojili… »
Jelena već 10 godina slavi novakove uspehe u Njujorku: Blistala je kad je uzeo prvi US Open, a blista i danas! (foto)

Jelena već 10 godina slavi novakove uspehe u Njujorku: Blistala je kad je uzeo prvi US Open, a blista i danas! (foto)

Mondo 11.09.2021
Pogledajte kako je Jelena bodrila Novaka pre 10 godina, a kako to čini danas. Pogledajte kako je Jelena bodrila Novaka pre 10 godina, a kako to čini danas. Novak Đoković plasirao se finale US Opena pošto je nakon preokreta pobedio Aleksandra Zvereva… »
Jedan oboren rekord savršeno pokazuje svu snagu Đokovićeve mentalne dominacije

Jedan oboren rekord savršeno pokazuje svu snagu Đokovićeve mentalne dominacije

Nova 11.09.2021
Za Novaka Đokovića mnogi govore da je jedan od mentalno najjačih ne samo tenisera, već i sportista u istoriji, a jedan podatak iz 2021. godine pokazuje to u punoj snazi. Đoković je protiv Zvereva gubio 1:0 u setovima, ali je uspeo da preokrene i na… »
Poznat termin finala: Evo kada Đoković kreće u pohod na istoriju!

Poznat termin finala: Evo kada Đoković kreće u pohod na istoriju!

Hot sport 11.09.2021
Novak Đoković je rano jutros, pobedom nad Aleksandrom Zverevim obezbedio plasman u finale US opena, u kojem ga čeka duel sa Danilom Medvedevim. Najbolji srpski teniser svih vremena će u sustetu sa ruskim teniserom imati priliku da ispiše istoriju… »
Novak je stvari radio na teži način, zato je uspeo: Velike pohvale Nikole Pilića na račun Đokovića!

Novak je stvari radio na teži način, zato je uspeo: Velike pohvale Nikole Pilića na račun Đokovića!

Večernje novosti 11.09.2021
Foto: N.Paraušić Poznato da je će Novak biti u prilici da sutra uveče, najverovatnije od 22 sata po našem vremenu, osvoji svoj 21. grend slem i tako postane prvi teniser kojem je pošlo za rukom da osvoji toliko titula na Australijan openu, Rolan… »
Rafael Nadal još nekoliko nedelja van terena

Rafael Nadal još nekoliko nedelja van terena

Mozzart sport 11.09.2021
Španac se oglasio na društvenim mrežama. U centru pažnje je Novak Đoković, ali ne sme se zaboraviti Rafael Nadal. Dok srpski as korača ka istorijskom 21. grend slemu u karijeri i fantastičnom kalendarskom slemu posle 52 godine i Roda Lejvera… »
Kakve vesti za celu Srbiju: Poznat termin finala US opena: Novak Đoković će imati armiju navijača uz sebe, ali postoji…

Kakve vesti za celu Srbiju: Poznat termin finala US opena: Novak Đoković će imati armiju navijača uz sebe, ali postoji…

Sportal blic 11.09.2021
Najbolji teniser sveta sinoć je uspeo da, gde će ga čekati Danil Medvedev. I sam Novak je obećao da će igrati kao da mu je "poslednji meč u karijeri", a sigurno je da će tako i biti jer bi trijumfom dotakao same zvezde sporta, ako to već nije… »
Zverev: Novak je prvi na svetu s razlogom

Zverev: Novak je prvi na svetu s razlogom

N1 Info 11.09.2021
Nemački teniser Aleksandar Zverev uveren je da će Novak Đoković u nedelju doći do kalendarskog grend slema. Srbin se plasirao u finale US Opena pošto je posle velike borbe u pet setova nadigrao Nemca 4:6, 6:2, 6:4, 4:6, 6:2. „Bila je velika borba… »
Poznata satnica za istorijsko finale Novaka Đokovića

Poznata satnica za istorijsko finale Novaka Đokovića

Nova 11.09.2021
Novak Đoković će u nedelju protiv Danila Medvedeva odigrati meč za titulu na US Openu, a poznata je i satnica njihovog duela. Prema informaciji koja je objavljena na zvaničnom sajtu najboljeg tenisera sveta, Đoković i Medvedev će na teren u… »
Đoković: Posao nije završen

Đoković: Posao nije završen

N1 Info 11.09.2021
Novak Đoković je kao što se i očekivalo imao fenomenalan meč sa Sašom Zverevim. Igrali su pet setova, a srpski teniser je slavio i plasirao se u finale u kom će igrati sa Danilom Medvedevim. Mnogo toga je na stolu pred taj meč. Rus želi prvi… »
Medvedev: U Melburnu nisam ostavio srce na terenu

Medvedev: U Melburnu nisam ostavio srce na terenu

N1 Info 11.09.2021
Danil Medvedev je prošao Feliksa Ože Alijasima i ušao je u finale US Opena. Iako se u momentu konferencije za medije nije znao rezultat meča Zvereva i Đokovića, novinari su u nekoliko navrata postavljali Danilu pitanja o Novaku. Rus je od Srbina… »
Novak posle meča citirao kobija brajanta: Je l' se sećate kad su Lejkersi dobili onaj meč?

Novak posle meča citirao kobija brajanta: Je l' se sećate kad su Lejkersi dobili onaj meč?

Mondo 11.09.2021
Nije gotovo, zna to Novak Đoković. Nije gotovo, zna to Novak Đoković. Srpski teniser Novak Đoković boriće se u nedelju protiv Danila Medvedeva za 21. rekordni grend slem u karijeri, dok ima šansu i da postane prvi teniser posle više od pola veka… »
Poznat termin novakovog finala - Srbija će moći da gleda uživo! Postoji šansa da promene vreme, ali to bi bio presedan!

Poznat termin novakovog finala - Srbija će moći da gleda uživo! Postoji šansa da promene vreme, ali to bi bio presedan!

Mondo 11.09.2021
Skoro ceo turnir je igrao kada je u Srbiji noć, ali sada satnica finala Novak Đoković - Danil Medvedev ide i nama u korist. Skoro ceo turnir je igrao kada je u Srbiji noć, ali sada satnica finala Novak Đoković - Danil Medvedev ide i nama u korist… »
Objavljeno kada se igra istorijsko finale: Novaka Đokovića će svi moći da gledaju!

Objavljeno kada se igra istorijsko finale: Novaka Đokovića će svi moći da gledaju!

Večernje novosti 11.09.2021
FOTO: AP/Tanjug Po informacijama koje su objavljene na sajtu najboljeg tenisera sveta Đoković će protiv Medvedeva izaći na teren u nedelju, a taj duel trebalo bi da počne u 22.00 po srednjevropskom vremenu. Čeka se samo zvanična potvrda… »
Đoković u finalu US Opena, lovi kalendarski Grand Slam

Đoković u finalu US Opena, lovi kalendarski Grand Slam

Al Jazeera 11.09.2021
Novak Đoković je najavio da će finale US Opena, u kojem će mu protivnik biti ruski teniser Danil Medvedev, igrati kao da mu je posljednji meč u karijeri. Najbolji teniser svijeta Novak Ðoković plasirao se u finale US Opena, nakon što je savladao… »
Djoković: Tretiraću finale kao poslednji meč u karijeri

Djoković: Tretiraću finale kao poslednji meč u karijeri

Radio sto plus 11.09.2021
“Daću i srce i telo i glavu, sve ću uložiti u taj meč. Tretiraću ga kao da je poslednji u mojoj karijeri”, rekao je Djoković posle pobede u polufinalu. Prvi teniser sveta je u polufinalu Ju Es Opena, posle velike borbe, pobedio Nemca Aleksandera… »

Vesti dana »