Povezane vesti

Kraljica Elizabeta se na 20-godišnjicu moli za žrtve terorističkog napada na SAD

Kraljica Elizabeta se na 20-godišnjicu moli za žrtve terorističkog napada na SAD

N1 Info 11.09.2021
Kraljica Elizabeta Druga je izjavila povodom 20. godišnjice terorističkog napada na SAD, da se moli za žrtve, njihove porodice i preživele. „Moje misli i molitve, i misli moje porodice i cele nacije, su uz žrtve, preživele i pogodjene porodice… »
Kraljica se moli za žrtve 11. Septembra: Elizabeta se oglasila povodom 20. godišnjice terorističkog napada na SAD

Kraljica se moli za žrtve 11. Septembra: Elizabeta se oglasila povodom 20. godišnjice terorističkog napada na SAD

Kurir 11.09.2021
Kraljica Elizabeta Druga izjavila je danas, povodom 20. godišnjice terorističkog napada na SAD, da se moli za žrtve, njihove porodice i preživele. "Moje misli i molitve i misli moje porodice i cele nacije su uz žrtve, preživele i pogođene porodice… »
Kraljica Elizabeta odala počast žrtvama napada 11. septembra

Kraljica Elizabeta odala počast žrtvama napada 11. septembra

Nova 11.09.2021
Britanska kraljica Elizabeta odala je počast danas žtvama koje su poginule 11. septembra 2001. godine u napadu u Svetskom trgovinskom centru u Sjedinjenim Američkim Državama. U poruci predsedniku SAD-a Džozefu Bajdenu, kraljica je rekla da njene… »
Kraljica Elizabeta odala počast žrtvama napada 11. septembra: "Moje misli i molitve su uz vas"

Kraljica Elizabeta odala počast žrtvama napada 11. septembra: "Moje misli i molitve su uz vas"

Blic 11.09.2021
Britanska kraljica Elizabeta odala je počast danas žtvama koje su poginule 11. septembra 2001. godine u napadu u Svetskom trgovinskom centru u Sjedinjenim Američkim Državama. U poruci predsedniku SAD-a Džou Bajdenu, kraljica je rekla da njene misli i… »

Vesti dana »