Povezane vesti

Dušica otkrila šta se dešava iza kamera Zadruge - Učesnici su mi se udvarali! Progovorila i o nemoralnim ponudama

Dušica otkrila šta se dešava iza kamera Zadruge - Učesnici su mi se udvarali! Progovorila i o nemoralnim ponudama

Mondo 11.09.2021
Voditeljka priznala da postoje dve Dušice. Voditeljka priznala da postoje dve Dušice. Voditeljka Zadruge Dušica Jakovljević zablistala je i u petoj sezoni pomenutog rijaliti programa, te kao i do sada svaku emisiju vodi pefektno. Međutim, nije sve… »
Dušica Jakovljević otkrila šta se dešava kad se ugase kamere u "zadruzi": "Udvarali su mi se zadrugari, pisali i zvali na…

Dušica Jakovljević otkrila šta se dešava kad se ugase kamere u "zadruzi": "Udvarali su mi se zadrugari, pisali i zvali na…

Blic 11.09.2021
Peta sezona je rijalitija "Zadruga", i svoj voditeljski posao Dušica Jakovljević obavlja perfektno. Međutim, nije sve uvek tako lepo kao što izgleda na televiziji, pa tako često dobija pretnje, fanovi određenih učesnika je vređaju na duštvenim… »
Zadrugari mi se udvaraju, šalju poruke i zovu na piće! Dušica otkrila šta se dešava iza kamera, a na ovo se niko nije…

Zadrugari mi se udvaraju, šalju poruke i zovu na piće! Dušica otkrila šta se dešava iza kamera, a na ovo se niko nije…

Kurir 11.09.2021
Voditeljka Zadruge, Dušica Jakovljević već petu sezonu rijalitija pomno prati, pa tako se često susreće i sa neprijatnim situacijama kada je fanovi takmičara vređaju na društvenim mređžama. Ona je sada istakla da na sve gleda pozitivno. - Bilo… »

Vesti dana »