Povezane vesti

Marić me je zarazio koronom! Vesna i Milomir zajedno u izolaciji: Spisateljica otkrila kakve simptome ima

Marić me je zarazio koronom! Vesna i Milomir zajedno u izolaciji: Spisateljica otkrila kakve simptome ima

Mondo 11.09.2021
Oglasila se Vesna Radusinović nakon vesti da je obolela od korone. Oglasila se Vesna Radusinović nakon vesti da je obolela od korone. Nakon što je Milomir Marić oboleo od korona virusa, njegova supruga, spisateljica Vesna Radusinović potvrdila je da… »
"Marić me zarazio koronom" Oglasila se Vesna Radusinović nakon vesti da je pozitivna na virus

"Marić me zarazio koronom" Oglasila se Vesna Radusinović nakon vesti da je pozitivna na virus

Večernje novosti 11.09.2021
Foto: Printscreen Čim je osetila tegobe, odmah se obratila lekarima. - Znate kako svi se osećaju manje više isto. U mom slučaju je bolje nego što sam se nadala. Nemam spektalurane bolove, ali osećam malaksalost. Naravno dobila sam koronu od Marića… »
Marićeva supruga zaražena koronom: Nakon voditelja i spisateljica potvrdila da je obolela

Marićeva supruga zaražena koronom: Nakon voditelja i spisateljica potvrdila da je obolela

Mondo 11.09.2021
Vesna Radusinović takođe obolela od korone. Vesna Radusinović takođe obolela od korone. Glavni urednik Hepi televizije, Milomir Marić (65), zaražen je korona virusom, a sada je obolela i njegova supruga spisateljica, Vesna Radusinović. Ona je ovu… »
I marićeva supruga zaražena kovidom: Vesna Radusinović obolela od virusa korona

I marićeva supruga zaražena kovidom: Vesna Radusinović obolela od virusa korona

Večernje novosti 11.09.2021
Foto: Arhiva Novosti Ona je sve vreme sa suprugom Milomirom Marićem. Podsetimo, Marić smatra da je to što je vakcinisan presudno da ima lakšu kliničku sliku, a kako kaže, mlaksao je i vreme provodi u odmoru. - Dobro sam, slomljen, ali dobro je kako… »

Vesti dana »