Povezane vesti

Ova zadrugarka ima devojku u spoljnom svetu! Zverki priznala sve i šokirala: Ja u njoj ne vidim ženu, nego muškarca! (video)

Ova zadrugarka ima devojku u spoljnom svetu! Zverki priznala sve i šokirala: Ja u njoj ne vidim ženu, nego muškarca! (video)

Kurir 11.09.2021
Nakon glasanja za zadrugara koji se najgore snašao u Zadruzi, Aleksandra Kostadinović i Aleksandar Bogunović Zverka, su se osamili kod Drveta mudrosti, gde mu je Aleksandra priznala da ima devojku u spoljnom svetu. - Ja se jesam pogubila. Te sam… »
Haos U ZADRUZI: Cimerke se otimale i vukle! Jedva ih razdvojili - "Klošarko raspala" (video)

Haos U ZADRUZI: Cimerke se otimale i vukle! Jedva ih razdvojili - "Klošarko raspala" (video)

Mondo 11.09.2021
Svađa zadrugarki oko posteljine. Svađa zadrugarki oko posteljine. Viktorija Mitrović tražila je od Marijane Zonjih da ustane iz njenog kreveta na kom je ležala sa Markom Janjuševićem Janjušem. Marijana nije izašla iz kreveta, a Viktorija je otela… »
Tuča u Zadruzi, Janjuš razdvajao zadrugarke Marijana Zonjić skočila na nju!

Tuča u Zadruzi, Janjuš razdvajao zadrugarke Marijana Zonjić skočila na nju!

Alo 11.09.2021
Svađa koja se jutros odvijala u "Zadruzi 5" iznenadila je mnoge, s obzirom na to da je izbila između dve devojke. Viktorija Mitrović tražila je od Marijane Zonjić da izađe iz njenog kreveta, pošto je tu ležala sa Markom Janjuševićem. PrintScreen… »
Karambol u beloj kući, zonjićeva se zaletela na viktoriju! Otimale se oko posteljine, Janjuš ih razdvajao! (video)

Karambol u beloj kući, zonjićeva se zaletela na viktoriju! Otimale se oko posteljine, Janjuš ih razdvajao! (video)

Kurir 11.09.2021
Viktorija Mitrović tražila je od Marijane Zonjić da izađe iz njenog kreveta, pošto je tu ležala sa Markom Janjuševićem. Viktorija nije htela da napusti krevet, te ju je otela posteljinu nakon čega su počele da se otimaju, dok su ih cimeri… »

Vesti dana »

Ekolozi pisali EU: Građani Srbije protiv kopanja litijuma

Ekolozi pisali EU: Građani Srbije protiv kopanja litijuma

Glas Amerike pre 8 satijoš 21 povezana
Kraj sage

Kraj sage

B92 pre 10 satijoš 41 povezana
„Ovo su stvari koje doživite jednom u životu“

„Ovo su stvari koje doživite jednom u životu“

Sport klub pre 2 satajoš 41 povezana