Povezane vesti

„Kad se prvi put dogodilo, rekla sam: Mika mi je kao otac, ovo se ne dešava“

„Kad se prvi put dogodilo, rekla sam: Mika mi je kao otac, ovo se ne dešava“

Nova 11.09.2021
Pripremno ročište u postupku protiv učitelja glume Miroslava Mike Aleksića, koji se tereti za nekoliko krivičnih dela silovanja i nedozvoljenih polnih radnji, zakazano je za 1. oktobar, a tokom jučerašnjeg dana, optuženi je pušten iz pritvora uz… »
KURIR ISPRED ZGRADE MIKE ALEKSIĆA: Supruga Biljana Mašić vukla kese i kolica za pijacu (foto, video)

KURIR ISPRED ZGRADE MIKE ALEKSIĆA: Supruga Biljana Mašić vukla kese i kolica za pijacu (foto, video)

Kurir 11.09.2021
BEOGRAD - Biljana Mašić, supruga Mike Aleksića koji je iz pritvora pušten da se brani sa slobode, subotnje pre podne posvetila je nabavci, odlasku u samoposlugu i na pijacu. U zgradu se vratila oko 14 časova, ali nije bila raspoložena da daje izjave… »
Miki Aleksiću ukinut pritvor: Sa kapuljačom na glavi i maskom na licu ušao u zgradu na Vračaru!

Miki Aleksiću ukinut pritvor: Sa kapuljačom na glavi i maskom na licu ušao u zgradu na Vračaru!

Kurir 11.09.2021
Vlasnik škole glume optužen za četiri silovanja i nedozvoljene polne radnje juče je u pratnji radnika Ministarstva pravde prebačen u stan u centru Beograda, u kom ga je dočekala supruga Biljana Mašić. Reditelju Miroslavu Miki Aleksiću, koji je… »

Vesti dana »