Povezane vesti
U kovid bolnicama u Nišu, Vranju i Kruševcu preko 600 hospitalizovanih i 15 preminulih u poslednja 24 sata
Južne vesti 11.09.2021
U poslednja 24 časa od posledica virusa preminulo je 27 osoba, saopštili su iz Minstarstva zdravlja, a od toga su njih 11 bili pacijenti kovid bolnice u Kruševcu, tri osobe su bile pacijenti Univerzitetskom centra Niš, a jedna bolnice u Vranju. U Srbiji… »
U Srbiji 5.461 novozaraženi, 27 preminulih
Sandžak haber 11.09.2021
BEOGRAD – U Srbiji je u poslednja 24 sata registrovan 5.461 novozaraženi od ukupno 19.843 testiranih. Od posledica virusa preminulo je 27 osoba, objavljeno je na zvaničnom sajtu covid19.rs Ministarstva zdravlja Srbije. Na respiratorima se trenutno nalaze… »
Vesti dana »
Milivojević u Valjevu: Studentski protesti nisu nasilni, nasilje izaziva Vučićev režim (VIDEO)
Danas pre 5 satijoš 1 povezana
Novi predsednik Mađarske Andraš Baka već sada popularniji nego što je njegov prethodnik Tamaš Šuljok ikada bio: Šta je sve pokazalo istraživanje?
Danas pre 3 satajoš 1 povezana
"Iran se ne plaši pretnji niti će da ustukne": Teheran reagovao na Trampovu ideju o pripajanju Ormuskog moreuza Americi
Kurir pre 10 minutajoš 2 povezane
‘Valjevo ne zaboravlja’: Obeležena mesta nasilja policije 2025, i dalje bez optužnica
Danas pre 1 satjoš 1 povezana



