Povezane vesti

Dule Savić u suzama u Jutarnjem zbog Mike Aleksića: Videli smo se čim je izašao iz pritvora, rekao mi je samo 4 reči

Dule Savić u suzama u Jutarnjem zbog Mike Aleksića: Videli smo se čim je izašao iz pritvora, rekao mi je samo 4 reči

Mondo 12.09.2021
Prekjuče je profesor glume Miroslav Mika Aleksić sproveden iz Centralnog zatvora u svoj dom gde će morati da boravi u kućnom pritvoru s nanogicom. Prekjuče je profesor glume Miroslav Mika Aleksić sproveden iz Centralnog zatvora u svoj dom gde će… »
Dule Savić u suzama zbog mike Aleksića: Videli smo se kada je izašao iz pritvora, rekao mi je četiri reči!

Dule Savić u suzama zbog mike Aleksića: Videli smo se kada je izašao iz pritvora, rekao mi je četiri reči!

Večernje novosti 12.09.2021
FOTO: Printskrin/RTV Pink Aleksić, kojeg su Milena Radulović i Iva Ilinčić optužile za silovanje i zlostavljanje, pušten je iz pritvora u petak i njegov povratak kući izazvao je veliku pažnju. Savić je otkrio da se već video sa Mikom, koji će… »
Oglasila se mikina žena nakon njegovog dolaska kući: Evo šta kaže profesorka glume, sve vreme je bila uz svog muža!

Oglasila se mikina žena nakon njegovog dolaska kući: Evo šta kaže profesorka glume, sve vreme je bila uz svog muža!

Mondo 12.09.2021
Nakon što je sproveden u kućni pritvor, oglasila se u supruga Mike Aleksića. Nakon što je sproveden u kućni pritvor, oglasila se u supruga Mike Aleksića. Miroslav Mika Aleksić, optužen za četiri silovanja i pet polnih uznemiravanja svojih… »
Mika Aleksić poručio iz kućnog pritvora: Dobro sam, mentalno zdravlje mi nije problem!

Mika Aleksić poručio iz kućnog pritvora: Dobro sam, mentalno zdravlje mi nije problem!

Kurir 12.09.2021
Reditelj Miroslav Mika Aleksić, koji je u petak, posle osam meseci, izašao iz Centralnog zatvora, pošto mu je pritvor zamenjen kućnim pritvorom, prvi put je juče dao izjavu za medije, ali teška krivična dela za koja se tereti, među kojima su… »
Nakon osam meseci: Evo šta je prvo rekao Mika Aleksić nakon što je napustio Centralni zatvor

Nakon osam meseci: Evo šta je prvo rekao Mika Aleksić nakon što je napustio Centralni zatvor

Kurir 12.09.2021
Reditelj Mika Aleksić, koji je optužen da je silovao i polno uznemiravao nekoliko polaznica škole glume čiji je vlasnik, Apelacioni sud u Beogradu juče je ukinuo pritvor i odredio mu kućni pritvor uz nanogicu. Aleksić je prekjuče do zgrade u kojoj… »
Biljana Mašić za Kurir posle prebacivanja supruga u kućni pritvor: Mika je dobro, sve je dobro!

Biljana Mašić za Kurir posle prebacivanja supruga u kućni pritvor: Mika je dobro, sve je dobro!

Kurir 12.09.2021
Miroslav Mika Aleksić, optužen za silovanja i polna uznemiravanja nekoliko polaznica svog dramskog studija, prekjuče je sproveden u kućni pritvor sa nanogicom, a Kurir je kontaktirao sa Biljanom Mašić, njegovom suprugom koja je kratko poručila da… »

Vesti dana »