Povezane vesti

Oglasio se Novica: Uzbuđen sam, drago mi je što se opraštam pred navijačima

Oglasio se Novica: Uzbuđen sam, drago mi je što se opraštam pred navijačima

Nova 12.09.2021
Proslavljeni košarkaš Partizana Novica Veličković rekao je da je uzbuđen pred oproštajni meč u karijeri i da mu je drago što će karijeru moći da završi pred navijačima. „Treme nema ali uzbuđenja svakako ima… Jako mi je drago što ću… »
Novica otvorio dušu, ovo mu je omiljena utakmica u Partizanu: Pao je Željko, a čuveni trio je vodio crno-bele do pobede!

Novica otvorio dušu, ovo mu je omiljena utakmica u Partizanu: Pao je Željko, a čuveni trio je vodio crno-bele do pobede!

Mondo 12.09.2021
Novica Veličković je završio karijeru, a uskoro očekujemo da poslednji put obuče crno-beli dres. Novica Veličković je završio karijeru, a uskoro očekujemo da poslednji put obuče crno-beli dres. Željko Obradović se vratio u Partizan, a Novica… »
Novica emotivan pred oproštaj: "Za mene je Partizan način života"

Novica emotivan pred oproštaj: "Za mene je Partizan način života"

Sportske.net 12.09.2021
Doskorašnji kapiten KK Partizan Novica Veličković rekao je da je uzbuđen uoči svoje poslednje utakmice u karijeri. Meč između Partizana i Anadolu Efesa odigraće se u četvrtak u čas Novici Veličkoviću koji će u 35. godini okončati igračku… »
Novica Veličković: Za mene je Partizan način života!

Novica Veličković: Za mene je Partizan način života!

Večernje novosti 12.09.2021
FOTO: KK Partizan On će se, od crno belih, i aktivnog igranja košarke, oprostiti, u meču Partizana i Anadolu Efesa. On je za RTS, govorio o tome: –Treme nema ali uzbuđenja svakako ima. Jako mi je drago što ću moći da se oprostim pred navijačima… »

Vesti dana »