Povezane vesti

Gradonačelnica Pariza An Idalgo zvanično objavila kandidaturu za predsedničke izbore 2022.

Gradonačelnica Pariza An Idalgo zvanično objavila kandidaturu za predsedničke izbore 2022.

Novi magazin 12.09.2021
Gradonačelnica Pariza, socijalista An Idalgo (Anne Hidalgo) zvanično je danas objavila svoju kandidaturu za francuske predsedničke izbore 2022. godine, i time se pridružila listi kandidata podeljene levice. "Odlučila sam da budem kandidatkinja za… »
I ona bi da bude na čelu Francuske Gradonačelnica Pariza zvanično objavila kandidaturu za predsedničke izbore

I ona bi da bude na čelu Francuske Gradonačelnica Pariza zvanično objavila kandidaturu za predsedničke izbore

Kurir 12.09.2021
Gradonačelnica Pariza An Idalgonajavila je svoju kandidaturu na predsedničkim izborima u Francuskoj 2022. godine. - Znajući u koliko ozbiljnim vremenima živimo, kako bi smo dali nadu našim životima, odlučila sam da budem kandidat na predsedničkim… »
Gradonačelnica Pariza kandidatkinja na predsedničkim izborima

Gradonačelnica Pariza kandidatkinja na predsedničkim izborima

Slobodna Evropa 12.09.2021
Gradonačelnica Pariza iz redova socijalista An Idalgo (Anne Hidalgo) zvanično je objavila svoju kandidaturu za francuske predsedničke izbore 2022. godine, i time se pridružila listi kandidata podeljene levice. "Odlučila sam da budem kandidatkinja za… »
Gradonačelnica Pariza najavila kandidaturu za predsedničke izbore

Gradonačelnica Pariza najavila kandidaturu za predsedničke izbore

N1 Info 12.09.2021
Gradonačelnica Pariza socijalista An Idalgo zvanično je objavila svoju kandidaturu za francuske predsedničke izbore 2022. godine i time se pridružila listi kandidata podeljene levice. „Odlučila sam da budem kandidatkinja za predsednika Republike… »
Makron dobija konkurenciju: Gradonačelnica Pariza ulazi u trku za predsednika

Makron dobija konkurenciju: Gradonačelnica Pariza ulazi u trku za predsednika

Nova 12.09.2021
Gradonačelnica Pariza An Idalgo (62) objavila je danas da bi želela da se kandiduje na francuskim predsedničkim izborima 2022. godine ispred socijalističke liste, iako ankete trenutno pokazuju da ima male šanse za pobedu, osim ukoliko ne ujedini… »

Vesti dana »