Povezane vesti

"Je l' trebalo da ti puštaju cecu?" Hrvati osuli paljbu na Srbina koji je konobarisao - sve zbog Tompsona

"Je l' trebalo da ti puštaju cecu?" Hrvati osuli paljbu na Srbina koji je konobarisao - sve zbog Tompsona

Srbija danas 12.09.2021
Mladić iz Srbije je izazvao pravu buru kada se nedavno oglasio povodom sezonskog posla u Hrvatskoj, a evo šta su mu sve iz te zemlje odgovorili. Jedan mladić iz Srbije koji je ovog leta radio na hrvatskom ostrvu kao konobar u restoranu opisao je svoja… »
Konobarisao sam u Hrvatskoj, terali me da slušam tompsona: Hrvati besni zbog ispovesti Srbina - šta si očekivao, cecu?!

Konobarisao sam u Hrvatskoj, terali me da slušam tompsona: Hrvati besni zbog ispovesti Srbina - šta si očekivao, cecu?!

Mondo 12.09.2021
Mladić iz Srbije je izazvao pravu buru kada se nedavno oglasio povodom sezonskog posla u Hrvatskoj, a evo šta su mu sve iz te zemlje odgovorili. Mladić iz Srbije je izazvao pravu buru kada se nedavno oglasio povodom sezonskog posla u Hrvatskoj, a evo… »
Hrvati besni na srpskog konobara: Otkrio kako izrabljuju sezonce, a onda je počela paljba! Jadnog li gazde kad Srbe…

Hrvati besni na srpskog konobara: Otkrio kako izrabljuju sezonce, a onda je počela paljba! Jadnog li gazde kad Srbe…

Kurir 12.09.2021
Mladić iz Srbije izazvao je pravu buru kad se nedavno oglasio povodom sezonskog posla u Hrvatskoj! Srbin je tokom leta radio na jednom hrvatskom ostrvu kao konobar u restoranu, a svoja iskustva opisao je pre nekoliko dana na popularnom forumu "Reddit" i… »

Vesti dana »