Povezane vesti

VIDEO Kraljevčanin: Predsedniče, lažu te, bre; Vučić: Znam, bre

VIDEO Kraljevčanin: Predsedniče, lažu te, bre; Vučić: Znam, bre

Radio 021 12.09.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas Kraljevo kako bi prisustvovao otvaranju fabrike Leoni i obilasku rekonstruisanog Atletskog stadiona. Posle obraćanja na stadionu, Vučić je razgovarao s građanima, a reči izvesnog Kraljevčanina… »
Lažu te, bre: Vučić i Drobnjak opet pravili cirkus VIDEO

Lažu te, bre: Vučić i Drobnjak opet pravili cirkus VIDEO

Nova 12.09.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić posetio je danas Kraljevo kako bi prisustvovao otvaranju fabrike Leoni u Kraljevu i obilasku rekonstruisanog Atletskog stadiona. Ni ova poseta nije mogla da prođe bez cirkuskih scena na koje su nas predsednik i… »
Predsedniče, lažu te bre! Znam, znam! Pa se okrenuo ka Drobnjaku: Zorane, nemoj da pobegneš! A Rudno što smo obećali…

Predsedniče, lažu te bre! Znam, znam! Pa se okrenuo ka Drobnjaku: Zorane, nemoj da pobegneš! A Rudno što smo obećali…

Kurir 12.09.2021
KRALJEVO - Predsedniče, lažu te, bre!, bile su reči Kraljevčanina koji je pitao za izgradnju puta Studenica-Rudno stavši odmah pored Aleksandra Vučića koji je posle obraćanja na stadionu razgovarao pojedinačno sa građanima. - Znam, znam -… »
"Nemoj da lažeš predsednika" Kraljevčanin grdio Drobnjaka pred Vučićem, ovaj odgovorio: Zorane, nemoj da pobegneš!

"Nemoj da lažeš predsednika" Kraljevčanin grdio Drobnjaka pred Vučićem, ovaj odgovorio: Zorane, nemoj da pobegneš!

Srbija danas 12.09.2021
Kasne radovi na izgradnji puta Studenica-Rudno. Predsedniče, lažu te, bre!, bile su reči Kraljevčanina koji je pitao za izgradnju puta Studenica-Rudno stavši odmah pored Aleksandra Vučića koji je posle obraćanja na stadionu razgovarao pojedinačno… »

Vesti dana »