Povezane vesti

Novi igrač Partizana otkrio ko mu je cimer: Menig presrećan nakon debija, evo šta mu je Stanojević rekao!

Novi igrač Partizana otkrio ko mu je cimer: Menig presrećan nakon debija, evo šta mu je Stanojević rekao!

Hot sport 12.09.2021
Polako se uklapa u tim. Fudbaleri Partizana su u okviru 8. koala Superlige nakon preokreta savladali Radnički iz Kragujevca sa 3:1. Bio je to meč u kome je debitovao Kvinsi Menig, novo pojačanje crno-belih, koji je juče prvi put putovao van Beograda… »
Menig posle debija: Odlično sam primljen u Partizanu

Menig posle debija: Odlično sam primljen u Partizanu

Dnevnik 12.09.2021
BEOGRAD: Holandski fudbaler Kvinsi Menig, nakon debija za Partizan u pobedi protiv Radničkog u Kragujevcu (3:1), izjavio je da je izuzetno zadovoljan igrom i prijemom u klubu. "Moje prvo putovanje van Beograda koje, kao što sam i pretpostavio, nije bilo… »
Debitovao za Partizan i već mu se sviđa: Stanojević mu rekao da uživa, a on oduševljen crno-belima!

Debitovao za Partizan i već mu se sviđa: Stanojević mu rekao da uživa, a on oduševljen crno-belima!

Mondo 12.09.2021
Pojačanje iz Holandije Kvinsi Menig ima mnogo utisaka sa prvog meča u dresu lidera Superlige. Pojačanje iz Holandije Kvinsi Menig ima mnogo utisaka sa prvog meča u dresu lidera Superlige. Patrizan je trijumfalno prošao kroz Kragujevac (1:3), a… »
Kvinsi mening: Nakon debija otkrio šta mu je trener rekao, govorio o cimeru, putovanju...

Kvinsi mening: Nakon debija otkrio šta mu je trener rekao, govorio o cimeru, putovanju...

Večernje novosti 12.09.2021
FOTO: FK Partizan Holandski napadač je poslednje pojačanje Partizana u letnjem prelaznom roku i u Kragujevcu je imao priliku da po prvi put zaigra u novoj opremi. - Moje prvo putovanje van Beograda koje, kao što sam i pretpostavio, nije bilo mnogo… »

Vesti dana »