Povezane vesti

Neću stati dok me ne ubijete kao kera! Psovali mu majku srpsku, pukao mu mišić, a on šokirao novom izjavom!

Neću stati dok me ne ubijete kao kera! Psovali mu majku srpsku, pukao mu mišić, a on šokirao novom izjavom!

Mondo 12.09.2021
O borbi Crnogorca u Hrvatskoj priča ceo region! Doživeo uvrede, odgovorio brutalno, a sada poslao i oštru poruku! O borbi Crnogorca u Hrvatskoj priča ceo region! Doživeo uvrede, odgovorio brutalno, a sada poslao i oštru poruku! Region ceo dan priča… »
"Majmunčine pijane!" srpski MMA borac poludeo zbog Hrvata: Ustaški povici nakon poraza Crnogorca - Dokle nacionalizam?

"Majmunčine pijane!" srpski MMA borac poludeo zbog Hrvata: Ustaški povici nakon poraza Crnogorca - Dokle nacionalizam?

Mondo 12.09.2021
Aleksandar Ilić bio je šokiran nakon meča "Psihopate" i "Kroate". Aleksandar Ilić bio je šokiran nakon meča "Psihopate" i "Kroate". Čitav region priča o MMA borbi između Fransiska Barija i Vase Bakočevića koja je završena posle samo 60 sekundi… »
Vasa psihopata poslao brutalnu poruku Hrvatima! Ovo je pozdrav za one "papane" iz lože što su mi psovali "srpsku" majku

Vasa psihopata poslao brutalnu poruku Hrvatima! Ovo je pozdrav za one "papane" iz lože što su mi psovali "srpsku" majku

Alo 12.09.2021
Bakočević kao i uvek, bez dlake na jeziku. Crnogorski MMA borac Vaso Bakočević izgubio je u Šibeniku od Hrvata iz Argentine, Franciska Barija. I pored poraza crnogorski "Psihopat" nije ostao dužan hrvatskoj publici, već ih je "počastio" pre samog… »
Vaso sam sebe povredio: Ništa od spektakla, pukla noga za minut VIDEO

Vaso sam sebe povredio: Ništa od spektakla, pukla noga za minut VIDEO

Nova 12.09.2021
Dugo čekana borba Vaso Bakočević - Fransisko Bario nije potrajala, crnogorski borac sam se povredio i posle 60 sekundi usledila je "giljotina". Već nakon 30 sekundi je sve bilo gotovo jer je Vaso pokušao da šutne Barija, probao je desni lou kik… »
Tukli se hrvat i crnogorski "Psihopata" - sve puklo za minut: Jeziva grimasa Bakočevića, pa ekspresna giljotina! (video)

Tukli se hrvat i crnogorski "Psihopata" - sve puklo za minut: Jeziva grimasa Bakočevića, pa ekspresna giljotina! (video)

Mondo 12.09.2021
Čekao se spektakl, a videli smo samo povredu. Čekao se spektakl, a videli smo samo povredu. Najočekivanija MMA borba u regionu nije dugo potrajala! Fransisko Bario poznatiji kao "Kroata" savladao je Vasu Bakočevića posle samo 60 sekundi giljotinom… »

Vesti dana »