Povezane vesti

Pucnjava u Zemunu! Ranjene dve osobe

Pucnjava u Zemunu! Ranjene dve osobe

Večernje novosti 12.09.2021
Foto: Printskrin/ moj_beo_grad Prema prvim informacijama, ranjeno je dvoje, a policija je uhapsila osumnjičene. Prve informacije govore da su se komšije posvađale. BONUS VIDEO - VELIKA AKCIJA POLICIJE: Uhapšeno 10 osumnjičenih za proizvodnju i… »
FOTO VIDEO Podstanar s pet metaka izrešetao gazde

FOTO VIDEO Podstanar s pet metaka izrešetao gazde

Nova 12.09.2021
Policija je uhapsila Dušana Vujića (66), koji se sumnjiči da je danas posle 14 sati u Ulici Cara Dušana u Zemunu iz pištolja ranio dve osobe, supružnike Milana i Vericu Kričković. Kako saznajemo sa lica mesta, osumnjičeni je živeo kao podstanar… »
Očevidac pucnjave u Zemunu: Čuo sam hice, a potom ženu kako zapomaže

Očevidac pucnjave u Zemunu: Čuo sam hice, a potom ženu kako zapomaže

Nova 12.09.2021
Očevici pucnjave u ulici Cara Dušana 193, u kojoj su ranjeni supružnici Milan i Verica Kričković, ističu da su se nešto posle 14 sati začuli pucnji, nakon čega je usledilo zapomaganje. „Čuo sam nekoliko pucnja, čini mi se četiri, nakon čega… »
Jezivi povici u Zemunu, krvava žena dozivala pomoć: Supružnici ranjeni istrčali na ulicu, poznato u kakvom su stanju

Jezivi povici u Zemunu, krvava žena dozivala pomoć: Supružnici ranjeni istrčali na ulicu, poznato u kakvom su stanju

Mondo 12.09.2021
Bračni par je teško povređen u pucnjavi u ulici Cara Dušana u Zemunu. Bračni par je teško povređen u pucnjavi u ulici Cara Dušana u Zemunu. Supružnici Verica i Milan K. teško su povređeni danas oko 14 sati u svom dvorištu u Ulici cara Dušana… »
„Videli smo kako čoveka iznose na nosilima, bio je sav krvav“

„Videli smo kako čoveka iznose na nosilima, bio je sav krvav“

Nova 12.09.2021
Supružnici Milan i Verica Kričković, koje je Dušan Vujić ranio nešto posle 14 sati iz pištolja, prevezeni su u bolnicu sa teškim povredama. Kako saznajemo sa terena, ranjeni Milan zadobio je tri prostrelne rane, dok je Verica dve. Milan je ranjen… »
Podstanar pucao u vlasnike kuće u Zemunu

Podstanar pucao u vlasnike kuće u Zemunu

Radio 021 12.09.2021
Beogradska policija uhapsila je D.V. (66) koji se sumnjiči da je danas u Ulici cara Dušana u Zemunu pucao iz vatrenog oružja i ranio dve osobe. Kako je saopštio MUP, on je uhapšen neposredno nakon pucnjave, do koje je došlo nešto posle 14 časova… »
MUP: Dve osobe ranjene iz vatrenog oružja u Zemunu

MUP: Dve osobe ranjene iz vatrenog oružja u Zemunu

Danas 12.09.2021
Policija u Beogradu uhapsila je D.V. (66) koji se sumnjiči da je danas u Ulici cara Dušana u Zemunu iz vatrenog oružja ranio dve osobe, saopštilo je Ministarstvo unutrašnjih poslova. Kako se navodi u saopštenju, kod osunjičenog je prilikom… »

Vesti dana »