Povezane vesti

Vaso Bakočević pokazao srednji prst Hrvatima: Znate li vi kome se obraćate, deb*li jedni!? (video)

Vaso Bakočević pokazao srednji prst Hrvatima: Znate li vi kome se obraćate, deb*li jedni!? (video)

Hot sport 12.09.2021
Skroz je poludeo. MMA borac Vaso Bakočević, izbugio je borbu u Šibeniku od Hrvata Franciska Barija. Nema sumnje da je crnogorskom borcu poraz teško pao, čemu svedoči i poruka koju je nakon meča poslao pojedinim navijačima. View this post on… »
Poruka vase "psihopate" Hrvatima: Ovo je pozdrav za one "papane" iz lože što su mi psovali "srpsku" majku

Poruka vase "psihopate" Hrvatima: Ovo je pozdrav za one "papane" iz lože što su mi psovali "srpsku" majku

Večernje novosti 12.09.2021
Foto: Printskrin Dugo je čekan meč, međutim, nije pružio ono što se od njega očekivalo, pošto je crnogorski borac uspeo sam sebe da povredi u prvom minutu, kada je pokušao da udari protivnika iz lou-kika, ali je samo sebi povredio koleno, što je… »
Psujete mi srpsku majku, znate li kome se obraćate?! Hrvati ga vređali, on pokazao srednji prst i međunožje! (foto)

Psujete mi srpsku majku, znate li kome se obraćate?! Hrvati ga vređali, on pokazao srednji prst i međunožje! (foto)

Mondo 12.09.2021
Nastavljaju se reakcije na MMA meč koji je trebalo da bude centralni događaj u regionu. Nastavljaju se reakcije na MMA meč koji je trebalo da bude centralni događaj u regionu. MMA spektakl u Šibeniku doneo nam je meč koji se prerano završio, ali i… »

Vesti dana »