Povezane vesti

"Spremaju moje hapšenje!" Dodik alarmirao naciju!

"Spremaju moje hapšenje!" Dodik alarmirao naciju!

Pravda 12.09.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je nakon sastanka sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem da je jedna od tema bila vezana za ukupnu političku situaciju. - Razgovarali smo i o poseti (Kristijana) Šmita Beogradu i razgovoru koji… »
Dodik: Vučić zna moje mišljenje o Šmitu

Dodik: Vučić zna moje mišljenje o Šmitu

Sputnik 12.09.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik izjavio je da je sa Aleksandrom Vučićem razgovarao o nedavnoj poseti Kristijana Šmita Beogradu, kao i razgovoru koji je predsednik Srbije imao sa tzv. visokim predstavnikom. „Predsednik Vučić zna moje… »
"Spremaju moje hapšenje!" Dodik alarmirao naciju, oseća se jezivi miris haosa u BiH

"Spremaju moje hapšenje!" Dodik alarmirao naciju, oseća se jezivi miris haosa u BiH

Alo 12.09.2021
Srpski član Predsedništva BiH Milorad Dodik rekao je nakon sastanka sa predsednikom Srbije Aleksandrom Vučićem da je jedna od tema bila vezana za ukupnu političku situaciju. - Razgovarali smo i o poseti (Kristijana) Šmita Beogradu i razgovoru koji… »
"Obavestiću ga o mom razgovoru sa Šmitom" Vučić će danas sa Dodikom imati redovan sastanak

"Obavestiću ga o mom razgovoru sa Šmitom" Vučić će danas sa Dodikom imati redovan sastanak

Srbija danas 12.09.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će danas sa srpskim članom Predsedništva BiH Miloradom Dodikom imati redovan sastanak. Vučić je, na pitanje o čemu će razgovarati sa Dodikom, kazao da ima mnogo tema i da se radi o redovnim… »

Vesti dana »