Povezane vesti
Akcija “Okrečimo Lepu Brenu”: Kragujevačka inicijativa uklonila grafite i natpise (FOTO)
InfoKG 13.09.2021
U okviru akcije “Okrečimo Lepu Brenu”, odbornik Slađan Rakić i aktivisti Grupe građana “Kragujevačka inicijativa“ uklonili su grafite i natpise krečenjem fasade ovog stambenog kompleksa, kao i samoniklo bilja na platou. Najavljuju da će tokom oktobra oko… »
Odbornik Slađan Rakić i aktivisti Kragujevačke inicijative uklanjai ružne grafite i natpise
Glas Šumadije 13.09.2021
Odbornik Slađan Rakić i aktivisti Kragujevačke inicijative koji deluju u okviru Saveza 90 zelenih Srbije odazvali su se na poziv stanara kompleksa “Lepa Brena”, Bojana Maksimovića. Sprovedena je akcija uklanjanja ružnih grafita i natpisa krečenjem fasade… »
Vesti dana »

Zastoj na više graničnih prelaza: Najduže se čeka na Gradini i Batrovcima
Radio 021 pre 16 minutajoš 29 povezanih

Saslušano dvanaestoro osumnjičenih u vezi sa padom nadstrešnice, tužilaštvo traži pritvor
RTS pre 36 minutajoš 51 povezana

Vremenska prognoza i upozorenja na nepogode u Srbiji za avgust 2025.
Naslovi.ai pre 1 satjoš 51 povezana

MUP upozorava na fišing prevaru preko SMS poruka o kaznama za prekoračenje brzine i pretnjama vozačima
Naslovi.ai pre 3 satajoš 13 povezanih

Tramp naredio raspoređivanje nuklearnih podmornica usled pretnji Medvedeva; reakcije iz Rusije i otkrića o bogatstvu Medvedeva
Naslovi.ai pre 6 minutajoš 29 povezanih