Povezane vesti
Rastu korona brojke u mačvanskom okrugu: U Trijažnom centru tokom vikenda pregledan 531 pacijent
Kurir 13.09.2021
Nova ofanziva koronavirusa je u toku pa je tokom vikenda u odnosu na petak broj kovid pacijenata na bolničkom lečenju u lozničkoj Opštoj bolnici povećan za deset i trenutno je njih 46 pod budnim okom medicinskog osoblja. Četiri pacijenta su na… »
Moravički okrug: Korona ne jenjava, dvoje na respitarorima, u bolnici na lečenju 70
Kurir 13.09.2021
ČAČAK - Na kovid odeljenjima Opšte bolnice u Čačku tokom protekla 24 sata preminula su dva pacijenta muškarac i žena iz Ivanjice, oboje 69-godišnjaci. U četvrtom talasu korona zaraze, od sredine jula do danas, preminuo je 21 pacijent – 15 iz Čačka, tri… »
Novi Pazar: 186 hospitalizovanih pacijenata, jedan preminuo
RTV Novi Pazar 13.09.2021
Prema posljednjim podacima, u protekla 24 časa Kovid ambulanti Doma zdravlja u Novom Pazaru javilo se 350 osoba, od tog broja njih 162 javilo se ljekarima prvi put, zbog simptoma sličnih koronavirusu. Brzim antigenskim testom u ambulanti je testirano 152… »
Vesti dana »
Rezultat 2:1 se okrenuo protiv Đokovića - Drejper nastavlja odbranu titule u Indijan Velsu
RTS pre 24 minutajoš 38 povezanih
Darko jedva preživeo udes, otac mu umro posle operacije, sad izgubio brata: Strašne porodične tragedije Lazića
Telegraf pre 44 minutajoš 20 povezanih
VIDEO: Denver upisao pobedu protiv Hjustona uz još jedan Jokićev tripl-dabl
Radio 021 pre 34 minutajoš 18 povezanih
Šta su predstavnici zemalja učesnica Ekspa odgovorili na pitanje Forbes Srbija o bezbednosti objekata
Forbes pre 19 minutajoš 1 povezana



