Povezane vesti

Micić odbio astronomsku ponudu: Srpski košarkaš otkrio da ga je želeo evropski velikan

Micić odbio astronomsku ponudu: Srpski košarkaš otkrio da ga je želeo evropski velikan

Večernje novosti 13.09.2021
FOTO: AP Sjajni plejmejker i MVP Evrolige potpisao je novi ugovor sa šampionom Evrope, u kojem ima izlaznu klauzulu za odlazak u NBA ligu. Ipak, priznao je da ga je ruski velikan zvao u svoje redove. - Dobio sam na stolu rekordnu ponudu od CSKA tokom… »
Vasa Micić odbio rekordnu ponudu CSKA iz Moskve da bi ostao u Efesu: “Srećan sam što su me razumeli“

Vasa Micić odbio rekordnu ponudu CSKA iz Moskve da bi ostao u Efesu: “Srećan sam što su me razumeli“

Vesti online 13.09.2021
O Vasiliju Miciću se mnogo govorilo ne samo prethodne sezone, nego i tokom minulog leta. Srpski plejmejker zadobio je dosta pažnje posle osvajanja titule najkorisnijeg igrača Evrolige i njenog završnog turnira, pa su ponude očekivano počele da… »
Vasa Micić otkrio do sada nepoznate detalje: CSKA nudio rekordan ugovor, on izabrao da ostane u Efesu!

Vasa Micić otkrio do sada nepoznate detalje: CSKA nudio rekordan ugovor, on izabrao da ostane u Efesu!

Hot sport 13.09.2021
Srpski plejmejker će pokušati da odbrani titulu najkorisnijeg igrača Evrolige ove sezone O Vasiliju Micićuse mnogo govorilo ne samo prethodne sezone, nego i tokom minulog leta. Srpski plejmejker zadobio je dosta pažnje posle osvajanja titule… »

Vesti dana »