Povezane vesti

Djilas poručio Merkel: Povedi sa sobom Vučića, sad kad odlaziš iz politike

Djilas poručio Merkel: Povedi sa sobom Vučića, sad kad odlaziš iz politike

Radio sto plus 13.09.2021
„Merkel je istorijska ličnost, obeležila je jednu epohu Nemačke i Evrope. Iza nje će ostati mnoge stvari ali će u nasledje ostati i Orban, Janša i Vučić. Najviše Vučić. Uz njenu podršku on je došao na vlast, ona ga je dovela na vlast“… »
Djordjević: Nasledje Angele Merkel su korumpirani i autoritarni režimi na Balkanu

Djordjević: Nasledje Angele Merkel su korumpirani i autoritarni režimi na Balkanu

Radio sto plus 13.09.2021
„Njena zaostavštiva u ovom regionu biće korumpirani i autoritarni režimi, mnogi od njih povezani s mafijom, koji u svojim zemljama crpe snagu upravo iz nemačke podrške“, ocenio je Djordjević. On je naveo da Merkelina podrška Vučiću počinje… »
Đilas: Jedini sam lider opozicije koga tuži predsednik države

Đilas: Jedini sam lider opozicije koga tuži predsednik države

Blic 13.09.2021
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas ponovio je danas da predstavnici vladajuće stranke o njemu iznose neistine i dodao da je on jedini lider opozicione stranke u Evropi koga predsednik države tuži i od suda, kako tvrdi, traži da mu… »
Đilas poručio Merkel: Povedi sa sobom Vučića, sad kad odlaziš iz politike. Nijedan sud mi ne može zabraniti da kritikujem…

Đilas poručio Merkel: Povedi sa sobom Vučića, sad kad odlaziš iz politike. Nijedan sud mi ne može zabraniti da kritikujem…

Beta 13.09.2021
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Djilas poručio je danas nemačkoj kancelarki Angeli Merkel "da bi bilo pošteno da sada, kada odlazi iz politike, sa sobom povede i Aleksandra Vučića jer ga je dovela na vlasti i na vlasti sve vreme… »
Đilas: Nijedan sud mi ne može zabraniti da kritikujem Vučića

Đilas: Nijedan sud mi ne može zabraniti da kritikujem Vučića

Danas 13.09.2021
Predsednik Stranke slobode i prave (SSP) Dragan Đilas poručio je danas da ga nijedan sud ne može sprečiti da govori istinu i da je sve što je rekao o predsedniku države Aleksandru Vučiću, zbog čega on podneo protivtužbu, tačno, kao i da će sa… »
Đilas: Vučić od suda zatražio da mi zabrani da kritikujem vlast

Đilas: Vučić od suda zatražio da mi zabrani da kritikujem vlast

Nova 13.09.2021
Predsednik Stranke slobode i pravde (SSP) Dragan Đilas poručio je danas da je on jedini lider opozicije u Evropi kojeg je predsednik države tužio i od suda zatražio da mu zabrani da kritikuje vlast. Đilas je, na konferenciji za novinare ispred… »
Đilas: Merkel je dovela Vučića na vlast, bilo bi pošteno da ga povede sa sobom

Đilas: Merkel je dovela Vučića na vlast, bilo bi pošteno da ga povede sa sobom

N1 Info 13.09.2021
Nemačka kancelarka Angela Merkel je dovela Aleksandra Vučića na vlast u Srbiji, podržavala ga je sve vreme i sada kada odlazi iz politike bilo bi pošteno da ga povede sa sobom, ocenio je predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas. Đilas je… »
Đilas: Neka Merkel povede Vučića sa sobom

Đilas: Neka Merkel povede Vučića sa sobom

Nova 13.09.2021
Nemačka kancelarka Angela Merkel je dovela Aleksandra Vučića na vlast u Srbiji, podržavala ga je sve vreme i sada kada odlazi iz politike bilo bi pošteno da ga povede sa sobom, ocenio je danas predsednik Stranke slobode i pravde Dragan Đilas. Đilas… »

Vesti dana »