Povezane vesti

Pobednik Zvezda Granda doživeo peh: Zaboravio sam statuu, uspaničio sam se

Pobednik Zvezda Granda doživeo peh: Zaboravio sam statuu, uspaničio sam se

Nova 13.09.2021
Pobednik ovogodišnje sezone takmičenja ''Zvezde Granda'' Mahir Mulalić doživeo je malu neprijatnost na dan pobedničkog koncerta u rodnoj Gračanici početkom jula meseca. Naime, Mahir je nakon finala i usled mnogobrojnih obaveza u Grand produkciji… »
Posle pobede u zvezdama granda umalo ostao bez statue! Mahir ispričao tajnu koju niko nije znao - nije mu bilo lako!

Posle pobede u zvezdama granda umalo ostao bez statue! Mahir ispričao tajnu koju niko nije znao - nije mu bilo lako!

Mondo 13.09.2021
Mahir Mulalić prisetio se dana kada se uspaničio. Mahir Mulalić prisetio se dana kada se uspaničio. Pobednik prošlogodišnje sezone takmičenja "Zvezde granda" Mahir Mulalić ispričao je peh koji mu se dogodio nekoliko dana nakon pobede. Zbog… »
Kakav peh pobednika zg: Vozač Marije Šerifović je došao po mene i skroz sam se sludio! Sledio se kad je shvatio šta je…

Kakav peh pobednika zg: Vozač Marije Šerifović je došao po mene i skroz sam se sludio! Sledio se kad je shvatio šta je…

Kurir 13.09.2021
Mahir Mulalić, pobednik ovogodišnje sezone takmičenja ''Zvezde Granda'' doživeo je malu neprijatnost na dan pobedničkog koncerta u rodnoj Gračanici početkom jula meseca. Mahir je, naime, nakon finala i usled mnogobrojnih obaveza u Grand produkciji… »

Vesti dana »