Povezane vesti

Milena Popović: Sud odlaže moje svedočenje

Milena Popović: Sud odlaže moje svedočenje

Radio sto plus 13.09.2021
Popović je kazala agenciji Beta da je prethodno ročište na sudjenju za ubistvo Ivanovića, koje je trebalo da se održi 1. septembra, a na kome je bila pozvana, odloženo i da je očekivala poziv za prva naredna ročišta. „Sutra se u Osnovnom sudu u… »
Odloženo ročište na suđenju za ubistvo Olivera Ivanovića

Odloženo ročište na suđenju za ubistvo Olivera Ivanovića

N1 Info 13.09.2021
Rošište na suđenju za ubistvo srpskog političara Olivera Ivanovića odloženo je za 17. septembar, kada se očekuje svedočenje visokih političkih ličnosti, izjavio je advokat Musa Damati, prenosi Fonet. „Ročište u predmetu Ivanović koje je… »
Milena Popović: Sud odlaže moje svedočenje

Milena Popović: Sud odlaže moje svedočenje

Novi magazin 13.09.2021
Nevenčana supruga ubijenog kosovskog političara Olivera Ivanovića, Milena Popović izjavila je danas da se neće pojaviti na sudskim ročištima zakazanim za 14. i 17. septembar, jer nije dobila poziv za svedočenje. Popović je kazala agenciji Beta da… »
Milena Popović: Sud odlaže moje svedočenje na suđenju za ubistvo Ivanovića

Milena Popović: Sud odlaže moje svedočenje na suđenju za ubistvo Ivanovića

N1 Info 13.09.2021
Nevenčana supruga ubijenog kosovskog političara Olivera Ivanovića, Milena Popović izjavila je da se neće pojaviti na sudskim ročištima zakazanim za 14. i 17. septembar, jer nije dobila poziv za svedočenje. Popović je kazala agenciji Beta da je… »
Milena Popović: Sud odlaže moje svedočenje

Milena Popović: Sud odlaže moje svedočenje

Nova 13.09.2021
Nevenčana supruga ubijenog kosovskog političara Olivera Ivanovića, Milena Popović izjavila je danas da se neće pojaviti na sudskim ročištima zakazanim za 14. i 17. septembar, jer nije dobila poziv za svedočenje. Popović je kazala agenciji Beta da… »

Vesti dana »