Povezane vesti

Angela Merkel u Beogradu: Kako je izgledao svečani doček /video, foto/

Angela Merkel u Beogradu: Kako je izgledao svečani doček /video, foto/

Sputnik 13.09.2021
Nemačka kancelarka Angela Merkel, koja boravi u dvodnevnoj poseti Beogradu, stigla je u Palatu Srbija, gde ju je dočekao predsednik Aleksandar Vučić. Merkelovoj je priređen svečani doček, uz stroj garde, intoniranje himni dve zemlje i ispaljivanje… »
Morala da sedi zbog zdravstvenog stanja: Pogledajte detalj sa svečanog prijema Merkelove koji je iznenadio mnoge (video)

Morala da sedi zbog zdravstvenog stanja: Pogledajte detalj sa svečanog prijema Merkelove koji je iznenadio mnoge (video)

Srbija danas 13.09.2021
Angela Merkel je stigla u Beograd. Himna Nemačke i Srbije čula se ispred Palate, a nemačka kancelarka morala je da sedi tokom svečanog prijema zbog zdravstvenog stanja. Čula se počasna artiljerjska paljba tokom svečanog prijema. Nakon ovoga, sledi… »
Počasna artiljerijska paljba za merkelovu: Beogradom plotuni tukli zbog nemačke kancelarke (video)

Počasna artiljerijska paljba za merkelovu: Beogradom plotuni tukli zbog nemačke kancelarke (video)

Srbija danas 13.09.2021
Nemačka kancelarka Angela Merkel doputovala je danas u Beograd gde ju je dočekao srpski predsednik. Svečani doček priređen je ispred Palate Srbija na Novom Beogradu, a pre himni Srbije i Nemačke začula se počasna artiljerijska paljba. Nemačka… »
Angelu zapanjio Vučićev nemački: Predsednik ispunio svoje obećanje Merkelovoj (video)

Angelu zapanjio Vučićev nemački: Predsednik ispunio svoje obećanje Merkelovoj (video)

Srbija danas 13.09.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji je nemačku kancelarku Angelu Merkel dočekao na beogradskom aerodromu, poželeo je gošći srdačnu dobrodošlicu na nemačkom jeziku. - "Herzlich Wilkommen" - Srdačno, dobrodošli - rekao je Vučić… »
„Imam veliku tremu“: Vučić pred dolazak Merkelove

„Imam veliku tremu“: Vučić pred dolazak Merkelove

Sputnik 13.09.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dočekaće nemačku kancelarku Angelu Merkel na beogradskom aerodromu „Nikola Tesla“, kako sam priznaje, uz veliku tremu. On je na svom instagram profilu objavio video snimak u kojem je rekao da se nalazi u… »
Reakcija angele Merkel na predsednika sa cvećem: Pogledajte šta je uradila nemačka kancelarka (video)

Reakcija angele Merkel na predsednika sa cvećem: Pogledajte šta je uradila nemačka kancelarka (video)

Srbija danas 13.09.2021
Na Instagram nalogu "Budućnost Srbije AV", objavljen je snimak dočeka Merkelove. Nemačka kancelarka Angela Merkel stigla je danas u Beograd, a na aerodromu "Nikola Tesla" dobrodošlicu joj je poželeo predsednik Srbije Aleksandar Vučić koji ju je… »
"Imam veliku tremu!" Predsednik Vučić objavio video sa aerodroma (video)

"Imam veliku tremu!" Predsednik Vučić objavio video sa aerodroma (video)

Srbija danas 13.09.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić objavio je snimak na instagram nalogu "budućnost Srbije" uoči posete nemačke kancelarke Angele Merkel. - Imam veliku tremu, boriću se za Srbiju! - napisao je predsednik u opisu snimka. A post shared by Aleksandar… »

Vesti dana »