Povezane vesti

Hrabra radojka probala da spreči tragediju! Sedeli smo svi zajedno, Dušan je otišao po pištolj, skočila sam na njega

Hrabra radojka probala da spreči tragediju! Sedeli smo svi zajedno, Dušan je otišao po pištolj, skočila sam na njega

Mondo 14.09.2021
Supruga Dušana Vujića koji je u Zemunu pucao na vlasnike kuće u kojoj živi ispričala je za medije detalje ovog napada. Supruga Dušana Vujića koji je u Zemunu pucao na vlasnike kuće u kojoj živi ispričala je za medije detalje ovog napada. Dušan… »
"Ušao je u kuću, mislila sam da mu treba nešto, a on je uzeo pištolj: I zapucao!" Supruga muškarca koji je u Zemunu ranio…

"Ušao je u kuću, mislila sam da mu treba nešto, a on je uzeo pištolj: I zapucao!" Supruga muškarca koji je u Zemunu ranio…

Blic 14.09.2021
Prošao je pored mene, ušao u kuću, mislila sam da ide da uzme nešto, a on je uzeo pištolj i zapucao u Milana. Kad je shvatio šta je uradio hteo je da se ubije - ovim rečima je Radojka Jovanović započela ispovest za "Blic" o sukobu njenog supruga… »
Podstanar koji je izrešetao bračni par u Zemunu priveden na saslušanje: Evo kako se Dušan branio u Višem tužilaštvu

Podstanar koji je izrešetao bračni par u Zemunu priveden na saslušanje: Evo kako se Dušan branio u Višem tužilaštvu

Kurir 14.09.2021
Dušan V. (66), koji je u nedelju uhapšen zbog pokušaja ubistva Milana i Verice K. u Zemunu, danas je priveden na saslušanje u Više tužilaštvo u Beogradu, ali je on odlučio da se brani ćutanjem. - Osumnjičeni D.V. je danas saslušan u Višem… »
Izrešetao supružnike jer su hteli da ga isele iz kuće zbog preduzimača

Izrešetao supružnike jer su hteli da ga isele iz kuće zbog preduzimača

Nova 14.09.2021
Stanari Ulice cara Dušana u Zemunu su i dalje u šoku zbog pucnjave koja se u nedelju dogodila u njihovom komšiluku kada su izrešetani supružnici Milan i Verica Kričković. Njih je nakon kraće svađe upucao Dušan Vujić koji živi u jednoj od kuća… »
Otkrivena pozadna krvavog obračuna u Zemunu: Dušana hteli da isele zbog dobre lokacije, nije dao kuću u kojoj živi 37…

Otkrivena pozadna krvavog obračuna u Zemunu: Dušana hteli da isele zbog dobre lokacije, nije dao kuću u kojoj živi 37…

Blic 13.09.2021
Dušan V. (66) iz Beograda, koji je u nedelju uhapšen zbog pokušaja ubistva Milana i Verice K. u Zemunu, nedeljama se komšijama žalio da ga oni teraju da se iseli iz kuće u kojoj je živeo poslednjih 37 godina! Podsetimo, pucnjava u Ulici cara… »

Vesti dana »