Povezane vesti

"Da me heroin nije uništio bio bih drugi Novak": Surova životna priča najveće srpske teniske nade! Pobedio Federera, a čak…

"Da me heroin nije uništio bio bih drugi Novak": Surova životna priča najveće srpske teniske nade! Pobedio Federera, a čak…

Sportal blic 14.09.2021
Srbija je oduvek bila zemlja teniskih talenata i velikih šampiona. Od Bobe Živojinovića, preko Monike Seleš do Ane Ivanović, Jelene Janković i najboljeg srpskog i svetskog reketa Novaka Đokovića. I dok za pobrojana imena svi znamo za Nikolu… »
Surova životna priča nekada najveće nade srpskog tenisa: Pobeđivao Federera i Safina, a onda ga je heroin uzeo pod svoje

Surova životna priča nekada najveće nade srpskog tenisa: Pobeđivao Federera i Safina, a onda ga je heroin uzeo pod svoje

Večernje novosti 14.09.2021
Foto: Printskrin Iako nije uspeo da osvoji kalendarski grend slem, Đoković ostaje i dalje broj jedan u svetu i najveći svih vremena. Ali, ono što možda mnogi ne znaju, i pre Đokovića Srbija je imala jednog veoma talentovanog mladića kome su… »
Bio je najveća nada srpskog tenisa! Pobedio Federera, bio u top 20 na svetu, a onda postaje narkoman - "Kreće moj pakao"

Bio je najveća nada srpskog tenisa! Pobedio Federera, bio u top 20 na svetu, a onda postaje narkoman - "Kreće moj pakao"

Mondo 14.09.2021
Nikola Gnjatović je, kažu upućeni, bio vanserijski talenat. Jedna od najvećih, ako ne i najveća nada srpskog tenisa. Ali onda se u sve umešala droga. Nikola Gnjatović je, kažu upućeni, bio vanserijski talenat. Jedna od najvećih, ako ne i… »

Vesti dana »