Povezane vesti

Vučić: Poseta Merkel podsticaj da radimo na vladavini prava i regionalnim pitanjima

Vučić: Poseta Merkel podsticaj da radimo na vladavini prava i regionalnim pitanjima

Radio sto plus 14.09.2021
„Kada vidite takvu silu da iskaže poštovanje prema jednoj maloj zemlji, onda možete da kažete da ste srećni. Ja sam srećan i ponosan. I to je podstrek da nastavimo da požrtvovano radimo dalje i pokažemo uspeh i u oblastima u kojimo nismo bilo… »
Vučić: Poseta Merkel podsticaj da radimo na vladavini prava i regionalnim pitanjima

Vučić: Poseta Merkel podsticaj da radimo na vladavini prava i regionalnim pitanjima

Beta 14.09.2021
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas da je poštovanje koje je odlazeća nemačka kancelarka Angela Merkel pokazala prilikom posete Beogradu još jedan podsticaj da Srbija pokaže uspeh i u oblastima u kojima je do sada bila nedovoljno uspešna… »
Vučić o poseti Merkel: Poštovanje prema maloj zemlji, ja sam srećan i ponosan

Vučić o poseti Merkel: Poštovanje prema maloj zemlji, ja sam srećan i ponosan

N1 Info 14.09.2021
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da je poštovanje koje je odlazeća nemačka kancelarka Angela Merkel pokazala prilikom posete Beogradu još jedan podsticaj da Srbija pokaže uspeh i u oblastima u kojima je do sada bila nedovoljno uspešna, kao… »
"Kada vidite takvu silu da iskaže poštovanje prema jednoj maloj zemlji..." Vučić o poseti Merkelove

"Kada vidite takvu silu da iskaže poštovanje prema jednoj maloj zemlji..." Vučić o poseti Merkelove

Telegraf 14.09.2021
To je podstrek da nastavimo da požrtvovano radimo dalje i pokažemo uspeh i u oblastima u kojimo nismo bilo uspešni ili u kojima smo bili nedovoljno uspešni - rekao je predsednik Srbije. Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je da je poštovanje koje… »

Vesti dana »