Povezane vesti

Dužan si mi brdo para! Ceca u emisiji potkačila Milija - isplivao snimak iz Granda, pevačica priznala da se sude!

Dužan si mi brdo para! Ceca u emisiji potkačila Milija - isplivao snimak iz Granda, pevačica priznala da se sude!

Mondo 14.09.2021
Javnost bruji o najavi nove epizode takmičenja Zvezde Granda. Javnost bruji o najavi nove epizode takmičenja Zvezde Granda. U domaćim medijima je odjeknula vest da je Jelena Karleuša napustila Zvezde Granda i da na njeno mesto dolazi Svetlana Ceca… »
CECA priznala da se sudi sa Milijem! Zajedno su u Zvezdama Granda, a preko pesme ga potkačila u emisiji: Dužan si mi brdo…

CECA priznala da se sudi sa Milijem! Zajedno su u Zvezdama Granda, a preko pesme ga potkačila u emisiji: Dužan si mi brdo…

Kurir 14.09.2021
Pevačica Svetlana Ceca Ražnatović ove sezone je pojačanje u žiriju "Zvezda Granda", a Ceca je sada otkrila više detalja o odnosu sa kompozitorom Aleksandrom Milićem Milijem, koji je takođe deo ovog muzičkog takmičenja. - Mili i ja razgovaramo… »
Aco Pejović šokirao izjavom o "zvezdama granda": Za mene je to rijaliti

Aco Pejović šokirao izjavom o "zvezdama granda": Za mene je to rijaliti

Večernje novosti 14.09.2021
Foto: Printscreen/PINK Pevač je istakao da ne prati takve vrste programa, jer smatra da je to jedan vid rijalitija u kojem se, u ovom slučaju, omalovažavaju najmlađi. - Ne pratim taj program, ja rijatilije ne volim, a za mene je to rijaliti. Uz dužno… »
"Zvezde Granda su rijaliti: - neću da gledam omalovažavanje dece" Aco Pejović spomenuo i Cecu

"Zvezde Granda su rijaliti: - neću da gledam omalovažavanje dece" Aco Pejović spomenuo i Cecu

Blic 14.09.2021
Pevač Aco Pejović istakao je da nema dobro mišljenje o popularnom takmičenju "Zvezde Granda", ali je zato nahvalio svoju prijateljicu Svetlanu Cecu Ražnatović koja je ove sezone deo žirija ovog šou programa. - Ne pratim taj program, ja rijatilije… »
Za mene je to rijaliti i omalovažavanje klinaca! Aco Pejović surovo o Zvezdama Granda, prokomentarisao i Cecin dolazak!

Za mene je to rijaliti i omalovažavanje klinaca! Aco Pejović surovo o Zvezdama Granda, prokomentarisao i Cecin dolazak!

Mondo 14.09.2021
Aco Pejović nema lepo mišljenje o Zvezdama Granda. Aco Pejović nema lepo mišljenje o Zvezdama Granda. Ceca Ražnatović je nova članica žirija u ovogodišnjoj sezoni muzičkog takmičenja Zvezde Granda, a njen veliki prijatelj Aco Pejović otkrio je… »
Za mene su zvezde granda rijaliti program! Aco Pejović nikad oštriji: Neću da gledam omalovažavanje dece! Spomenuo i cecu…

Za mene su zvezde granda rijaliti program! Aco Pejović nikad oštriji: Neću da gledam omalovažavanje dece! Spomenuo i cecu…

Kurir 14.09.2021
Aco Pejović ovog leta radi punom parom, proteklog vikenda "zapalio" je jedan beogradski splav, a pre nastupa popričao je sa ekipom Kurir televizije. - Više mi je preko glave posla, rekao sam sebi da moram da idem na odmor. Umoran sam. Vidim da sve… »

Vesti dana »