Повезане вести
Напад на способност Бајдена: Републиканци тврде да шеф Беле куће не доноси самостално одлуке
Вечерње новости 15.09.2021
Фото: ЕПА Како преноси Глас Америке, Рич је инсистирао на постојању стране у Белој кући која је, наводно, у могућности да прекине говор председника Бајдена и да утиче на одлуке које доноси, тврдећи да је то очигледно у… »
Блинкен: Биден самостално доноси стратешке одлуке
Ал Јазеера 15.09.2021
Амерички државни секретар свједочио је пред Одбором за међународне односе Сената америчког Конгреса о повлачењу војних трупа из Афганистана. Амерички државни секретар Антони Блинкен изјавио је да амерички предсједник Јосепх… »
Блинкен: Стратешке одлуке Бајден доноси самостално
Нова 15.09.2021
Амерички државни секретар Ентони Блинкен изјавио је данас да амерички председник Џозеф Бајден јавно износи искључиво сопствене ставове и да самостално доноси стратешке одлуке на основу информација које добија од надлежних… »
Блинкен: Бајден самостално доноси стратешке одлуке
Данас 14.09.2021
Амерички државни секретар Ентони Блинкен изјавио је данас да амерички председник Џозеф Бајден (Јосепх Биден) јавно износи искључиво сопствене ставове и да самостално доноси стратешке одлуке на основу информација које добија од… »
Вести дана »
Трамп: Европљани су слаби, Русија има снажну позицију у рату против Украјине
Бета пре 3 сатајош 35 повезаних
Вучић: Три могуће опције за НИС, све мора бити решено до 15. јануара, спремни смо да платимо…
Морава инфо пре 2 сатајош 27 повезаних
Милан Недељковић преузима функцију председника Управе БМВ АГ од маја 2026.
Наслови.аи пре 3 сатајош 34 повезане
Почетак примене Закона "Свој на своме" са преко 45.000 пријава за упис права својине у Србији
Наслови.аи пре 3 сатајош 52 повезане
Покренута Национална платформа за праћење цена у трговинским ланцима у Србији
Наслови.аи пре 5 сатијош 32 повезане




