Povezane vesti

Prošao kao Novak Đoković: Dečak ga pogodio u međunožje, zbog reakcije izbačen! (video)

Prošao kao Novak Đoković: Dečak ga pogodio u međunožje, zbog reakcije izbačen! (video)

Večernje novosti 15.09.2021
FOTO: Printskrin/Jutjub/Tenis Empire III Američki teniser Tenis Sandgren diskvalifikovan je sa ATP čelendžera u Keriju u SAD nakon što je lopticom pogodio linijskog sudiju. Dvostruki četvrtfinalista Australijan opena priredio je šok već u drugom… »
Loptica u međunožje, pa od ograde do sudije – Sandgren diskvalifikovan

Loptica u međunožje, pa od ograde do sudije – Sandgren diskvalifikovan

N1 Info 15.09.2021
Bizarna situacija dogodila se Tenisu Sandgrenu. Sandgren je diskvalifikovan u prvom gemu meča protiv Kristofera Jubenksa nakon što je sasvim slučajno lopticom pogodio sudiju. Ceo splet čudnih okolnosti prethodio je diskvalifikaciji. Skupljač loptica… »
Amerikanac diskvalifikovan kao Đoković na US openu: Dobio sam udarac u ja*a, pa sam udario lopticu u ogradu! (video)

Amerikanac diskvalifikovan kao Đoković na US openu: Dobio sam udarac u ja*a, pa sam udario lopticu u ogradu! (video)

Hot sport 15.09.2021
Meč samo što je počeo. Dok svi pričaju o US openu koji se završio pre samo nekoliko dana, čelindžer u Keriju privukao je pažnju svetske javnosti. Naime, američki teniser Tenis Sandgren, diskvalifikovan je sa pomenutog turnira jer je loptom… »
Diskvalifikovan kao Novak: Dečak ga pogodio u međunožje, zbog reakcije izbačen

Diskvalifikovan kao Novak: Dečak ga pogodio u međunožje, zbog reakcije izbačen

Nova 15.09.2021
Tenis Sandgren, američki teniser, diskvalifikovan je sa čelendžera u Keriju. Ipak, razlog zbog kog je izbačen sa turnira biće učiniće da će i godinama kasnije pričati o kratkih pet sekundi kada se sve izdešavalo. Baš kao i Novak Đoković pre… »
Da li je ovo moguće!? Amerikanac diskvalifikovan kao Novak sa US opena: Dobio sam lopticu u j**a, udario sam je, a ona se…

Da li je ovo moguće!? Amerikanac diskvalifikovan kao Novak sa US opena: Dobio sam lopticu u j**a, udario sam je, a ona se…

Sportal blic 15.09.2021
Američki teniser diskvalifikovan je sa turnira na bizaran način. Razlog je identičan onom zbog kog je i - i Sandgren je slučajno pogodio sudiju lopticom. Za razliku od Novakovog slučaja, ovaj sudija se nije previjao i “umirao” na terenu jer je… »

Vesti dana »