Povezane vesti

Mreže bruje zbog hit objave hrvatske ministarke: Svima zapušila usta - "Nemam pojma šta je u vakcini, ali ni u bureku!"

Mreže bruje zbog hit objave hrvatske ministarke: Svima zapušila usta - "Nemam pojma šta je u vakcini, ali ni u bureku!"

Mondo 15.09.2021
Hrvatska ministarka odbrane Željka Antunović zamolila je sve da podele njenu objavu na Fejsbuku. Hrvatska ministarka odbrane Željka Antunović zamolila je sve da podele njenu objavu na Fejsbuku. Na društvenim mrežama širi se objava nekadašnje… »
"Ne znam šta je u cepivu, ali ne znam ni šta je u bureku": Objava bivše hrvatske ministarke je postala hit na društvenim…

"Ne znam šta je u cepivu, ali ne znam ni šta je u bureku": Objava bivše hrvatske ministarke je postala hit na društvenim…

Blic 15.09.2021
Na društvenim mrežama širi se objava nekadašnje hrvatske ministarke odbrane Željke Antunović, koja je objasnila zašto se vakcinisala protiv korona virusa, iako ne zna šta ona sadrži i poručila da takođe ne zna ni šta se nalazi u kroasanima… »
Ne znam šta je u cepivu, ali ne znam ni šta je u bureku: Hit objašnjenje ex hrvatske ministarke zašto se vakcinisala protiv…

Ne znam šta je u cepivu, ali ne znam ni šta je u bureku: Hit objašnjenje ex hrvatske ministarke zašto se vakcinisala protiv…

Kurir 15.09.2021
Po društvenim mrežama širi se objava nekadašnje hrvatske ministarke odbrane Željke Antunović, koja je objasnila zašto se vakcinisala protiv koronavirusa. "Vakcinisala sam se protiv kovida. I ne, nemam pojma šta je u vakcini, ni u svim onima koje… »
Objava bivše hrvatske ministarke je postala hit na društvenim mrežama "Ne znam šta je u cepivu, ali ne znam ni šta je u…

Objava bivše hrvatske ministarke je postala hit na društvenim mrežama "Ne znam šta je u cepivu, ali ne znam ni šta je u…

Srbija danas 15.09.2021
Na društvenim mrežama širi se objava nekadašnje hrvatske ministarke odbrane Željke Antunović. Na društvenim mrežama širi se objava nekadašnje hrvatske ministarke odbrane Željke Antunović, koja je objasnila zašto se vakcinisala protiv korona… »

Vesti dana »