Povezane vesti

Gotovo, Zvezda ima novog centra!

Gotovo, Zvezda ima novog centra!

Sportske.net 15.09.2021
Maik Cirbes je po treći put obukao crveno-beli dres, saznaje "Sport klub". Nemački košarkaš je novi centar Crvene zvezde, odlučile su obe strane, a ugovor je potpisan do kraja ove sezone. Visoki centar je odigrao nekoliko pripremnih utakmica za… »
Kako je to samo težak pad bio! Jeziv prizor košarkaša Zvezde, šavovi vire iz glave, a tek pogled na ruku...

Kako je to samo težak pad bio! Jeziv prizor košarkaša Zvezde, šavovi vire iz glave, a tek pogled na ruku...

Sportal blic 15.09.2021
u sredu je imao tradicionalni Media Day Evrolige. Takozvanim "otvorenim danom za medije" zvanično je počela takmičarska 2021/22 sezona za crveno bele. Posle standardnih obaveza za košarkaše i stručni štab, intervjua za potrebe EL, ali i zvanične… »
Radonjić: ABA liga najjača od osnivanja, sezonu sigurno otvaramo nekompletni

Radonjić: ABA liga najjača od osnivanja, sezonu sigurno otvaramo nekompletni

Mozzart sport 15.09.2021
Strateg Crvene zvezde se nada što većem prisustvu publike, ali pre svega tome da se povređeni igrači što pre stave u funkciju tima... Otvorenim danom za medije zvanično je počela takmičarska 2021/22 za košarkaše i stručni štab Crvene zvezde… »
Cirbes se vratio u Zvezdu

Cirbes se vratio u Zvezdu

Danas 15.09.2021
Nemački centar Maik Cirbes potpisao je danas ugovor sa košarkaškim klubom Crvena zvezda do kraja godine, uz opciju produžetka saradnje do kraja sezone. „Zaista se osećam počastvovano što sam ponovo deo ovog kluba. Crvena zvezda je moj klub i ovde… »
Zvezda ima novog centra! To je to, Radonjić kompletirao ekipu: Ljubimac navijača treći put među crveno-belima, a sa njim se…

Zvezda ima novog centra! To je to, Radonjić kompletirao ekipu: Ljubimac navijača treći put među crveno-belima, a sa njim se…

Sportal blic 15.09.2021
Sada je i zvanično: je opet košarkaš ! Nemački centar je tokom priprema trenirao sa crveno-belima, potom je odigrao nekoliko prijateljskih utakmica sa timom, a sada je saradnja ozvaničena. On je potpisao ugovor do kraja 2021. godine (uz opciju… »
Cirbes po potpisivanju ugovora obećao naporan rad, može li da povrati staru formu?

Cirbes po potpisivanju ugovora obećao naporan rad, može li da povrati staru formu?

Sportske.net 15.09.2021
Maik Cirbes je potpisao ugovor sa Crvenom zvezdom po treći put u svojoj karijeri. Ovaj 31-godišnji centar je najverovatnije kompletirao centarsku liniju crveno-belih. "Zaista se osećam počastvovano što sam ponovo deo ovog kluba. Crvena zvezda je moj… »
Majk Cirbes se vratio u Crvenu zvezdu

Majk Cirbes se vratio u Crvenu zvezdu

Vesti online 15.09.2021
Nemački centar Majk Cirbes vratio se u ekipu Crvene zvezde. Ugovor sa Cirbesom je potpisan do kraja godine, prenosi Sportklub. Trener crveno-belih Dejan Radonjić prethodno je priključio Cirbesa ekipi u toku priprema, a sada je došlo i do zvanične… »
Još jedan košarkaš se zvanično vratio u zvezdu: Centar potpisao ugovor do kraja godine, navijači ga obožavaju!

Još jedan košarkaš se zvanično vratio u zvezdu: Centar potpisao ugovor do kraja godine, navijači ga obožavaju!

Hot sport 15.09.2021
Ispunio je očekivanja. Nemački centar Majk Cirbes se po treći put vratio u Crvenu zvezdu. Iskusni košarkaš se već duže vreme nalazio na probi kod Dejana Radonjića, jer su crveno-beli od igrača na poziciji 5 na pripremama imali samo Ognjena… »
Cirbes se vratio u Zvezdu, potpisao do kraja godine

Cirbes se vratio u Zvezdu, potpisao do kraja godine

Sportski žurnal 15.09.2021
Maik je trenirao sa ekipom Crvene zvezde 15 dana i odmah se stavlja na raspolaganje stručnom štabu i ekipi koju prvi takmičarski meč očekuje protiv Splita krajem meseca. Nemački centar Maik Cirbes vratio se u Crvenu zvezdu sa kojom je potpisao… »
Cirbes se vratio u Zvezdu!

Cirbes se vratio u Zvezdu!

N1 Info 15.09.2021
Majk Cirbes se vratio u Crvenu zvezdu! Iskusni centar je sa beogradskim klubom potpisao ugovor do kraja godine, saznaje Sport Klub. Nemački košarkaš je već izvesno vreme trenirao sa Zvezdom i na taj način održavao formu, čekajući neki drugi… »
Cirbes se vratio u Crvenu zvezdu: Ovo je moj klub, ovi momci su moja porodica

Cirbes se vratio u Crvenu zvezdu: Ovo je moj klub, ovi momci su moja porodica

Nova 15.09.2021
Maik Cirbes, nemački centar, ponovo je obukao dres Crvene zvezde. Nemac je sa crveno-belim potpisao ugovor do kraja godine, sa opcijom da se saradnja produži do kraja sezone. Cirbes je u prethodnom periodu trenirao sa Zvezdom, pa je i bio i u sastavu na… »
Ljubimac delija potpisao: Vratio se Maik Cirbes

Ljubimac delija potpisao: Vratio se Maik Cirbes

Večernje novosti 15.09.2021
FOTO: EPA Tridesetjednogodišnji košarkaš potpisao je ugovor na godinu dana. Podsetimo, Nemac već određeni period trenira sa timom Dejana Radonjića, a očigledno je da je radom na treninzima i utakmicama pokazao da zaslužuje ugovor u trećem… »

Vesti dana »