Povezane vesti

Dara Bubamara uputila dirljive reči Marini Tucaković nakon što je prebačena u bolnicu (FOTO)

Dara Bubamara uputila dirljive reči Marini Tucaković nakon što je prebačena u bolnicu (FOTO)

Vesti online 15.09.2021
Marina Tucaković od 2018. godine bori se sa rakom dojke, ide redovno na terapije i vreme provodi u porodičnom stanu sa suprugom Futom i sinom Milanom, ali njeno stanje varira iz dana u dan, te je juče hitno prebačena u bolnicu. Kako je njen sin Milan… »
Laća se OGLASIO! Situacije se menja EVO šta je sa Marinom!

Laća se OGLASIO! Situacije se menja EVO šta je sa Marinom!

Svet & Skandal 15.09.2021
Tekstopisac Marina Tucaković i dalje je u teškom stanju i životno je ugrožena, ali više nije na respiratora. On je prvo imala ozbiljna gušenja, zatim je potvrđena korona, i od tada je u KBC „Dr Dragiša Mišović“. Laća se oglasio i obajsnio… »
Saznajemo: Marina Tucaković priključena na respirator

Saznajemo: Marina Tucaković priključena na respirator

Nova 15.09.2021
Tekstopisac Marina Tucaković, koja je juče imala napad gušenja i kojoj je dijagnostifikovan koronavirus, priključena je na respiratore. Nalazi se u teškom stanju i životno je ugrožena, potvrdio je za Nova.rs , njen sin, Milan Laća Radulović… »
Maki moja, drži mi se! Dara uputila poruku podrške Marini Tucaković nakon što je prebačena na KBC Dragiša Mišović

Maki moja, drži mi se! Dara uputila poruku podrške Marini Tucaković nakon što je prebačena na KBC Dragiša Mišović

Mondo 15.09.2021
Kako je ranije otkrio sin Laća, Marinino zdravstveno stanje nije dobro. Kako je ranije otkrio sin Laća, Marinino zdravstveno stanje nije dobro. Marina Tucaković od 2018. godine bori se sa rakom dojke, nakon što joj se nedavno slošilo prebačena je na… »
Priključena je na kiseonik, bila je u strašnom stanju Marinin sin Laća: Poslala mi je poruku, to znači da je malo živnula

Priključena je na kiseonik, bila je u strašnom stanju Marinin sin Laća: Poslala mi je poruku, to znači da je malo živnula

Kurir 15.09.2021
Tekstopisac Marina Tucaković koja je u utorak imala napad gušenja i kojoj je dijagnostifikovan koronavirus, i dalje je na kiseoniku. Nalazi se u teškom stanju i životno je ugrožena, ali nije na respiratoru, potvrđeno je iz izvora bliskog porodici… »
Maki moja, drži mi se: Dara Bubamara skrhana bolom uputila emotivnu poruku Marini koja je od jutros na respiratoru

Maki moja, drži mi se: Dara Bubamara skrhana bolom uputila emotivnu poruku Marini koja je od jutros na respiratoru

Kurir 15.09.2021
Dara Bubamara teško je primila vest o pogoršanju zdravstvenog stanja dugogodišnje prijateljice. Marini Tucaković naglo se pogoršalo zdravstveno stanje, zbog čega je najpre završila na privatnoj beogradskoj klinici iz koje je danas prebačena u KBC… »
Saznajemo: Stanje Marine Tucaković kritično, ali nije na respiratoru

Saznajemo: Stanje Marine Tucaković kritično, ali nije na respiratoru

Nova 15.09.2021
Tekstopisac Marina Tucaković, koja je juče imala napad gušenja i kojoj je dijagnostifikovan koronavirus, i dalje je na kiseoniku. Nalazi se u teškom stanju i životno je ugrožena, ali nije na respiratoru, potvrđeno je za Nova.rs iz izvora bliskog… »
Marina Tucaković se BORI za život! Priključena na respirator!

Marina Tucaković se BORI za život! Priključena na respirator!

Svet & Skandal 15.09.2021
Marina Tucaković se bori za život, a njeno zdravstveno stanje se, nažalost, dodatno pogoršalo. Marina je iz privatne klinike prebačena u KBC Dragiša Mišović, jer pozitivna na koronu, gde su morali da je priključe na respirator. Njoj se stanje od… »
Marina Tucaković hitno prebačena u KBC Dragiša Mišović: Stanje se pogoršalo, priključena na respirator

Marina Tucaković hitno prebačena u KBC Dragiša Mišović: Stanje se pogoršalo, priključena na respirator

Kurir 15.09.2021
Marina Tucaković prebačena je u KBC Dragiša Mišović, priključili je navodno na respirator. Marini, koja se godinama bori s kancerom, pozlilo je u utorak, za šta se saznalo kada je njen sin Milan Laća Radulović zatražio pomoć preko društvenih… »
Hitno prebačena u KBC Dragiša Mišović: Pogoršalo se stanje Marine Tucaković?

Hitno prebačena u KBC Dragiša Mišović: Pogoršalo se stanje Marine Tucaković?

Mondo 15.09.2021
Zdravstveno stanje se pogoršalo. Zdravstveno stanje se pogoršalo Zdravstveno stanje Marine Tucaković se navodno pogoršalo - nakon što je otkriveno da je kovid pozitivna, Marina je iz privatne klinike prebačena u KBC Dragiša Mišović, koja je u… »

Vesti dana »