Povezane vesti

Dačić zna detalje: U Moskvi predstavljen plan za rušenje Vučića

Dačić zna detalje: U Moskvi predstavljen plan za rušenje Vučića

Pravda 15.09.2021
Predsednik pokreta Oslobođenje Mlađan Đorđević predstavio je danas plan za rešenje političke krize u zemlji. On je istakao da je Srbija „paralisana unutrašnjom krizom“, navodeći primere veza politike i organizovanog kriminala, nefunkcionalnih… »
Dačić o planu za rušenje Vučića: Ne računajte na mene

Dačić o planu za rušenje Vučića: Ne računajte na mene

RTV 15.09.2021
BEOGRAD - Predsednik Skupštine Srbije i lider Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić ocenio je danas da bi opoziciji koja učestvuje u međustranačkom dijalogu uz posredovanje stranaca jedino po volji bio sporazum u kojem stoji da "Vučić predaje… »
Mlađan Đorđević: Trenutna ostavka Vučića, Dačić kao v.d. do izbora

Mlađan Đorđević: Trenutna ostavka Vučića, Dačić kao v.d. do izbora

Novi magazin 15.09.2021
Predsednik pokreta Oslobođenje Mlađan Đorđević danas je u Moskvi predstavio "plan za rešenje krize u Srbiji" koji "podrazumeva momentalnu ostavku" predsednika Aleksandra Vučića "kao najodgovornijeg za katastrofalno stanje u zemlji i čoveka… »
Dačić o planu za rušenje Vučića: Ne računajte na mene

Dačić o planu za rušenje Vučića: Ne računajte na mene

Nova 15.09.2021
Predsednik Skupštine Srbije i lider Socijalističke partije Srbije Ivica Dačić ocenio je danas da bi opoziciji koja učestvuje u međustranačkom dijalogu uz posredovanje stranaca jedino po volji bio sporazum u kojem stoji da "Vučić predaje vlast… »
Đorđević u Moskvi predstavio plan za rušenje Vučića: Dačić zna detalje

Đorđević u Moskvi predstavio plan za rušenje Vučića: Dačić zna detalje

Nova 15.09.2021
Predsednik pokreta Oslobođenje Mlađan Đorđević predstavio je danas plan za rešenje političke krize u zemlji. On je istakao da je Srbija „paralisana unutrašnjom krizom“, navodeći primere veza politike i organizovanog kriminala, nefunkcionalnih… »

Vesti dana »