Povezane vesti

Janković: Ne dugujem ništa ni režimu ni opoziciji

Janković: Ne dugujem ništa ni režimu ni opoziciji

Danas 16.09.2021
“Zašto bih ja komentarisao tabloide? Pametnije bi bilo svima u Srbiji da ne obraćaju pažnju šta pišu tabloidi. A nikakvu nameru nemam ni da komentarišem sopstvene izjave”, rekao je u izjavi za Danas Saša Janković, bivši predsednik PSG i… »
Ludilo vlasti: Jankoviću poturaju da je hteo da ubije Vučića

Ludilo vlasti: Jankoviću poturaju da je hteo da ubije Vučića

Nova 16.09.2021
Gostovanje predsedničkog kandidata iz 2017. godine i nekadašnjeg lidera Pokreta slobodnih građana Saše Jankovića u podcastu “Snaga uma”, koji se emituje na Nova.rs, podigao je veliku buru u prorežimskih glasilima. Jankovićeva izjava da su ga… »
"Moja lojalnost je samo prema mojoj zemlji i prema istini" Saša Janković odgovorio na optužbe da "radi za Vučića"

"Moja lojalnost je samo prema mojoj zemlji i prema istini" Saša Janković odgovorio na optužbe da "radi za Vučića"

Blic 16.09.2021
Nakon što je Saša Janković, bivši ombudsman i nekadašnji predsednik Pokreta slobodnih građana (PSG) ovih dana otkrio da su mu pojedinci savetovali da bi trebao da se "podvuče pod kožu" Vučiću, a onda u jednom trenutku da sve preokrene, ubrzo se… »
Saša Janković: Jedini dug i obavezu imam prema istini i zemlji

Saša Janković: Jedini dug i obavezu imam prema istini i zemlji

Danas 16.09.2021
Bivši Zaštitnik građana i predsednički kandidat Saša Janković izjavio je danas FoNetu da jedini dug i obavezu ima prema istini i zemlji, a ne prema režimu ili opoziciji, ističući da ga je dobro razumeo svako ko je čuo njegov intervju za podkast… »
Opozicija optužuje Sašu Jankovića da pričom o "otkazivanju srca" radi za Vučića

Opozicija optužuje Sašu Jankovića da pričom o "otkazivanju srca" radi za Vučića

Blic 16.09.2021
Samo jedna izjava bila je dovoljna da bivši ombudsman i nekadašnji predsednik Pokreta slobodnih građana (PSG) Saša Janković postane još jedan od onih koji "rade za Vučića". To je tako ako se pitaju pojedini opozicionari, za koje je Jankovićeva… »
Opozicija o izjavi bivšeg lidera PSG: Janković dao podršku Vučiću pred izbore

Opozicija o izjavi bivšeg lidera PSG: Janković dao podršku Vučiću pred izbore

Nova 16.09.2021
Saša Janković, bivši lider PSG i predsednički kandidat, dužan je građanima Srbije da kaže koji ambasadori su od njega tražili da se približi Vučiću da bi ga smenio. Ukoliko to ne kaže, njegova ispovest moći će da se tumači samo kao još… »
Saša Janković za Nova.rs o histeriji tabloida nakon njegovog intervjua

Saša Janković za Nova.rs o histeriji tabloida nakon njegovog intervjua

Nova 16.09.2021
Intervju nekadašnjeg predsedničkog kandidata Saše Jankovića za podkast "Snaga uma" na Nova.rs izazvao je buru u javnosti, a njegove navode sagovornici režimskih medija protumačili su čak i kao potvrdu da se spremalo ubistvo predsednika Srbije… »
Strancima doturali i moj zdravstveni karton: Vučić - Znam da Janković nije slagao, to je istorijska izjava

Strancima doturali i moj zdravstveni karton: Vučić - Znam da Janković nije slagao, to je istorijska izjava

Večernje novosti 16.09.2021
Foto: Tanjug Ovako je juče predsednik Aleksandar Vučić reagovao na izjavu bivšeg zaštitnika građana i predsedničkog kandidata 2017. Saše Jankovića da je "trpeo pritiske sa raznih strana da se približi Vučiću, kako bi ga rušio iznutra i u… »
Vučić o "otkazivanju srca" i krticama u SNS: Znam posle kog mog odlaska u bolnicu su mogli da dođu do mog zdravstvenog…

Vučić o "otkazivanju srca" i krticama u SNS: Znam posle kog mog odlaska u bolnicu su mogli da dođu do mog zdravstvenog…

Blic 15.09.2021
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da ne misli da su ambasadori stranih velesila želeli da ga ubiju, već da im je neko dostavljao njegov kardiovaskularni karton, tako da se, kako je rekao, neko izgleda nadao da će malo brže da umre… »

Vesti dana »