Povezane vesti

Ne znam više ni da objasnim odakle joj snage i gde crpi energiju! Futa o zdravstvenom stanju Marine Tucaković: Uplašio sam…

Ne znam više ni da objasnim odakle joj snage i gde crpi energiju! Futa o zdravstvenom stanju Marine Tucaković: Uplašio sam…

Kurir 16.09.2021
Od kako se pojavila informacija da se zdravstveno stanje Marine Tucaković naglo pogoršalo usled zaraze korona virusom, javnost je postala zabrinuta, a sada se oglasio i njen muž Aleksandar Futa Radulović koji je takođe pozitivan. - Marina je dobro… »
Laća za Nova.rs: I tata ima koronu, s mamom nemam kontakt, nadam se najboljem

Laća za Nova.rs: I tata ima koronu, s mamom nemam kontakt, nadam se najboljem

Nova 16.09.2021
Nakon Marine Tucaković, kojoj je nedavno dijagnostifikovan koronavirus, zbog čega se trenutno i nalazi u KBC Dr Dragiša Mišović, njen bivši suprug Aleksandar Radulović Futa takođe je pozitivan na virus. O zdravstvenom stanju svojih roditelja za… »
Nakon Marine Tucaković i njen muž Futa pozitivan na koronavirus

Nakon Marine Tucaković i njen muž Futa pozitivan na koronavirus

Nova 16.09.2021
Nakon Marine Tucaković, kojoj je nedavno dijagnostifikovan koronavirus, zbog čega se trenutno i nalazi u KBC Dr Dragiša Mišović, njen bivši suprug Aleksandar Radulović Futa takođe je pozitivan na virus. Vest da je Aleksandar Radulović Futa… »
Suprug marine Tucaković drugi put zaražen koronom! Oglasio se Futa - "Stigli su rezultati, pratićemo!"

Suprug marine Tucaković drugi put zaražen koronom! Oglasio se Futa - "Stigli su rezultati, pratićemo!"

Mondo 16.09.2021
Aleksandar Radulović Futa pozitivan na korona virus. Aleksandar Radulović Futa pozitivan na korona virus. Marina Tucaković je stabilno nakon što joj je u utorak pozlilo i nije životno ugrožena, što je posle supruga Aleksandra Radulovića Fute… »
Marina Tucaković OPET na respiratoru! Futa ima KORONU!

Marina Tucaković OPET na respiratoru! Futa ima KORONU!

Svet & Skandal 16.09.2021
Naš najpoznatiji teksto pisac Marina Tucaković opet na respiratoru, kako su mediji prenosili juče je bila na kiseoniku i na kratko joj je bilo bolje. Njen suprug, Aleksandar Radulović Futa sada je otkrio da je i on pozitivan na korona virus, i izneo… »
Posle marine Tucaković i Futa zaražen koronom: Ona je stabilno, a ja ponovo imam kovid

Posle marine Tucaković i Futa zaražen koronom: Ona je stabilno, a ja ponovo imam kovid

Kurir 16.09.2021
Marina Tucaković, naša najpoznatija autorka, od prekjuče, 14. septembra vodi najveću borbu – onu za život. Kako je njen sin Laća ispričao, Marina je imala gušenje, a onda odvezena u bolnicu, da bi kasnije bilo saopšteno da ima koronu, te da je… »
Idemo dalje, biće sve dobro! Oglasio se sin Marine Tucaković - Hvala svima na zapaljenim svećama!

Idemo dalje, biće sve dobro! Oglasio se sin Marine Tucaković - Hvala svima na zapaljenim svećama!

Mondo 16.09.2021
Marina Tucaković je borac i na svu sreću nije životno ugrožena. Marina Tucaković je borac i na svu sreću nije životno ugrožena. Marina Tucaković je stabilno nakon što joj je u utorak pozlilo i nije životno ugrožena, što je posle supruga… »
Hvala svima na zapaljenim svećama: Oglasio se sin Marine Tucaković

Hvala svima na zapaljenim svećama: Oglasio se sin Marine Tucaković

Nova 16.09.2021
Nakon informacije da se Marina Tucaković oseća bolje, te da je skinuta sa respiratora, koju je portalu Nova.rs potvrdio izvor blizak porodici - Milan Radulović Laća, njen sin, zahvalio se na Tviteru svim ljudima koji su "palili sveće" i "slali dobre… »
Stabilni su joj svi parametri, ali je na respiratoru Muž Marine Tucaković o njenom zdravstvenom stanju: I nije životno…

Stabilni su joj svi parametri, ali je na respiratoru Muž Marine Tucaković o njenom zdravstvenom stanju: I nije životno…

Kurir 16.09.2021
Marina Tucaković se već godinama bori s opakom bolešću, a u utorak je njen sin Milan Laća Radulović zatražio pomoć na Tviteru navodeći da je njegovoj majki pozlilo i da ima teško gušenje. Ukazana joj je lekarska pomoć na licu mesta, posle… »
Sin saopštio lepe vesti: Marina Tucaković skinuta sa respiratora

Sin saopštio lepe vesti: Marina Tucaković skinuta sa respiratora

Večernje novosti 15.09.2021
GOŠĆA Marina Tucaković sa Suzanom Jovanović i Sašom Popovićem u junu u hotelu "Hilton" , Foto ATA Images - Marina je u toku večeri skinuta sa respiratora i oseća se mnogo bolje. Ona je žena koja se neverovatnom snagom i pozitivnom energijom… »

Vesti dana »