Povezane vesti

Nikad nikog neću voleti kao njega! Tara Simov priznala na kog bivšeg je i dalje slaba - On o meni ima najgore mišljenje!

Nikad nikog neću voleti kao njega! Tara Simov priznala na kog bivšeg je i dalje slaba - On o meni ima najgore mišljenje!

Mondo 16.09.2021
Tara Simov je otkrila prema kom bivšem dečku i dalje ima emocije. Tara Simov je otkrila prema kom bivšem dečku i dalje ima emocije. Iako je iza nje burna veza i još burniji raskid s Nenadom Aleksićem Ša, nekadašnja učesnica Zadruge Tara Simov… »
Nije mogla više da ćuti Tara priznala da je kontaktirala Mateju, a onda obelodanila i užasnu stvar koja ju je sačekala…

Nije mogla više da ćuti Tara priznala da je kontaktirala Mateju, a onda obelodanila i užasnu stvar koja ju je sačekala…

Alo 16.09.2021
Tara se dotakla i njegovog muvanja sa atraktivnom zadrugarkom, Anđelom Đuričić. Tara Simov je nedavno rekla da je Mateja Matijević njena najveća ljubav, Simova se osvrnula na svog bivšeg dečka i otkrila kakvo mišljenje o njemu. - Što se tiče… »
"Mateja je i dalje u mom srcu": Tara pokušala da stupi u kontakt sa njim, a onda saznala da ju je njegova majka tužila

"Mateja je i dalje u mom srcu": Tara pokušala da stupi u kontakt sa njim, a onda saznala da ju je njegova majka tužila

Blic 16.09.2021
Starleta Tara Simov i bivša učesnica "Zadruge" je nedavno izjavila da je Mateja Matijević njena najveća ljubav, te da nikg nije volela kao njega - čak ni repera Nenada Aleksića Ša koji se zbog nje razveo. - Što se tiče Mateje, on je neko koga sam… »

Vesti dana »