Povezane vesti

Vučić: Hvala Ivkoviću za sva zlata, generacije ga pamte

Vučić: Hvala Ivkoviću za sva zlata, generacije ga pamte

Dnevnik 16.09.2021
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je telegram saučešća povodom smrti proslavljenog košarkaškog trenera Dušana Dude Ivkovića. “Izuzetno me je pogodila vest o smrti Dušana Dude Ivkovića, jednog od naših i evropskih najvećih… »
Hvala ti za sva zlata, za sva slavlja i radost! Srbija tuguje, generacije te pamte Predsednik Srbije na vest o smrti Dude…

Hvala ti za sva zlata, za sva slavlja i radost! Srbija tuguje, generacije te pamte Predsednik Srbije na vest o smrti Dude…

Kurir 16.09.2021
BEOGRAD - Izuzetno me je pogodila vest o smrti Dušana Dude Ivkovića, jednog od naših i evropskih najvećih trenera, čoveka koji je svojim umećem i ljubavlju prema košarci obeležio celu epohu ovog sporta Ovo je na svom Instagram profilu… »
"Srbija tuguje, generacije ga pamte" - Predsednik Vučić se oprostio od Dude Ivkovića

"Srbija tuguje, generacije ga pamte" - Predsednik Vučić se oprostio od Dude Ivkovića

Večernje novosti 16.09.2021
Foto: Instagram - Izuzetno me je pogodila vest o smrti Dušana Dude Ivkovića, jednog od naših i evropskih najvećih trenera, čoveka koji je svojim umećem i ljubavlju prema košarci obeležio celu epohu ovog sporta. NJegova energija i vrhunsko… »
Vučić: Hvala Ivkoviću za sva zlata, generacije ga pamte

Vučić: Hvala Ivkoviću za sva zlata, generacije ga pamte

RTV 16.09.2021
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je danas telegram saučešća povodom smrti proslavljenog košarkaškog trenera Dušana Dude Ivkovića. "Izuzetno me je pogodila vest o smrti Dušana Dude Ivkovića, jednog od naših i evropskih… »

Vesti dana »