Povezane vesti

Duda Ivković je bio potomak Nikole tesle! Imao je gene najvećeg srpskog naučnika, bilo mu neprijatno da priča o tome

Duda Ivković je bio potomak Nikole tesle! Imao je gene najvećeg srpskog naučnika, bilo mu neprijatno da priča o tome

Mondo 16.09.2021
Dušan Ivković je u svom porodičnom stablu imao još jednog velikana. Dušan Ivković je u svom porodičnom stablu imao još jednog velikana. Dušan Duda Ivković preminuo je u 78. godini u Beogradu, a njegovi košarkaški uspesi su svima poznati… »
Zvezdino zbogom velikom rivalu: Reči podrške porodici Dude Ivkovića - našeg najuspešnijeg selektora

Zvezdino zbogom velikom rivalu: Reči podrške porodici Dude Ivkovića - našeg najuspešnijeg selektora

Večernje novosti 16.09.2021
Foto: N. Paraušić Od Ivkovića se oprostio i KK Crvena zvezda, sa kojim je bio veliki rival na terenu. - KK Crvena zvezda, kompletan menadžment kluba, igrački kadar, stručni štab, KKŽ i mlađe selekcije našeg kluba izuzetno su pogođeni vešću da… »
Preminuo Dušan Duda Ivković

Preminuo Dušan Duda Ivković

Moj Novi Sad 16.09.2021
Čuveni košarkaški trener Dušan Duda Ivković preminuo je danas u 78. godini. Vest o odlasku velikana jugoslovenske, srpske i evropske košarke potvrdio je prvi čovek Dudinog Radničkog. – U šest časova i 50 minuta Dušan je preminuo u bolnici u… »
Odlazak velikana: Duda Ivković će zauvek biti legenda

Odlazak velikana: Duda Ivković će zauvek biti legenda

Vesti online 16.09.2021
Srpska, regionalna, evropska i svetska košarka ostala je bez jednog od svojih najvećih sinova. Dušan Duda Ivković preminuo je u 78. godini. Ivković je rođen u Beogradu 29. oktobra 1943. i jedan je od najuticajnijih evropskih trenera svih vremena… »
Zvezda se oprostila od Dude Ivkovića: Ostavio je neizbrisiv trag

Zvezda se oprostila od Dude Ivkovića: Ostavio je neizbrisiv trag

Nova 16.09.2021
KK Crvena zvezda, kompletan menadžment kluba, igrački kadar, stručni štab, ŽKK i mlađe selekcije kluba, izuzetno su pogođeni vešću da nas je napustio Dušan Ivković. Crveno-beli oprostili su se od legendarnog stručnjaka i njihovu poruku… »
Štimca pogodio odlazak Dude: Nemam reči da ga opišem, dao mi je šansu

Štimca pogodio odlazak Dude: Nemam reči da ga opišem, dao mi je šansu

Nova 16.09.2021
Odlazak Dušana Dude Ivkovića pogodio je košarkašku Evropu, emotivno se oprostio i Vladimir Štimac. „Čovek koji mi je pokazao šta znači reprezentacija, disciplina i posvećenost. Dao je šansu da obučem taj sveti dres. Nemam reči koje mogu ovog… »

Vesti dana »