Povezane vesti

Partizan srušio prvaka Evrope na oproštaju Veličkovića

Partizan srušio prvaka Evrope na oproštaju Veličkovića

Nova 16.09.2021
Košarkaši Partizana savladali su Efes, aktuelnog šampiona Evrope, sa 92:85 na oproštaju Novice Veličkovića od igračke karijere. Partizan je sa dve vezane trojke u poslednja dva minuta i nakon zakucavanja Lidej stigao do prednosti koju Efes nije… »
Partizan pobedio prvaka Evrope, tuča na tribinama

Partizan pobedio prvaka Evrope, tuča na tribinama

N1 Info 16.09.2021
Košarkaši Partizana u pripremnom meču u skoro punoj "Štark areni" pobedili su aktuelnog šampiona Evrope, ekipu Anadolu Efesa 92:85. Utakmica između srpskog i turskog tima bila je i oproštajna za Novicu Veličkovića, koji je bio na terenu u… »
Skandiranje, aplauzi i minut ćutanja za Najvećeg: Puna Arena odala počast velikom Dudi (video)

Skandiranje, aplauzi i minut ćutanja za Najvećeg: Puna Arena odala počast velikom Dudi (video)

Mozzart sport 16.09.2021
Minutom ćutanja odata počast legendarnom treneru Dušanu Ivkoviću. Neke priče život namesti, eto čisto za malo simbolike. Niko nije planirao da tako bude, ali posle tužne jutarnje vesti o smrti Dušana Dude Ivkovića, odlučeno je da mu se oda… »
Novica se zbog Ivkovića oglasio pred oproštaj! Veličković ima poruku o Dudi - ''Pamtim sve što ste me naučili!''

Novica se zbog Ivkovića oglasio pred oproštaj! Veličković ima poruku o Dudi - ''Pamtim sve što ste me naučili!''

Mondo 16.09.2021
Krilni centar koji će večeras odigrati poslednji meč u karijeri oprostio se od čoveka sa kojim je sarađivao u nacionalnom timu. Krilni centar koji će večeras odigrati poslednji meč u karijeri oprostio se od čoveka sa kojim je sarađivao u… »
Pred oproštajnu utakmicu, Novica se oprostio od Dude Ivkovića

Pred oproštajnu utakmicu, Novica se oprostio od Dude Ivkovića

Sportske.net 16.09.2021
U 19 časova u ''Štark Areni'' počeće prijateljska utakmica između Partizana i aktuelnog evropskog prvaka Anadolu Efesa, koja se igra povodom okončanja igračke karijere dugogodišnjeg kapitena Partizana Novice Veličkovića. Nažalost, dan je počeo… »
Učitelju, vođo, gospodaru: Spanulis ne može da dođe sebi zbog Ivkovićeve smrti – emotivnim rečima se oprostio od…

Učitelju, vođo, gospodaru: Spanulis ne može da dođe sebi zbog Ivkovićeve smrti – emotivnim rečima se oprostio od…

Hot sport 16.09.2021
Jutros nas je napustio Dušan Duda Ivković, legendarni košarkaški trener. Duda je preminuo u 78. godini, ceo košarkaški svet ne može da se pomiri s njegovom srmću. Od njega su se oprostili njegovi bivši klubovi i brojni igrači. Vasilis Spanulis… »
Spanulis: Dudo, hvala na svemu što ste me naučili

Spanulis: Dudo, hvala na svemu što ste me naučili

Sportski žurnal 16.09.2021
Spanulis i Ivković sarađivali su u Olimpijakosu i zajedno su 2012. godine osvojili Evroligu. Jedan od najboljih evropskih plejmejkera Vasilis Spanulis na emotivan način oprostio se od legendarnog trenera Dušana Dude Ivkovića. Spanulis i Ivković… »
Spanulis slomljenog srca o Dudi: "Bili ste sama košarka"

Spanulis slomljenog srca o Dudi: "Bili ste sama košarka"

Sportske.net 16.09.2021
Legendarni grčki košarkaš Vasilis Spanulis uputio je poslednju poruku svom nekadašnjem treneru, preminulom Dušanu Ivkoviću. Velikan srpske i evropske košarke preminuo je danas u 78. godini života i od njega se opraštaju brojni klubovi i… »
Veliki Spanulis velikom dudi: Učitelju, vođo, gospodaru - slomljen sam... Košarka - to si bio ti!

Veliki Spanulis velikom dudi: Učitelju, vođo, gospodaru - slomljen sam... Košarka - to si bio ti!

Večernje novosti 16.09.2021
Foto: Profimedia Od Ivkovića se na Instagramu oprostio i grčki košarkaš Vasilis Spanulis, koga je srpski stručnjak trenirao u Olimpijakosu i sa kojim se peo na krov Evrope. - O Dudo, učitelju, vođo, gospodaru! Reči su beskorisne, sitne naspram… »

Vesti dana »