Povezane vesti

Rok za prijavu poslodavaca za program Moja prva plata – 20. septembar

Rok za prijavu poslodavaca za program Moja prva plata – 20. septembar

N1 Info 16.09.2021
Preduzetnici, mikro, mala, srednja preduzeća i velike kompanije u Srbiji imaju rok do 20. septembra da se prijave za učešće u drugom ciklusu programa "Moja prva plata" koji im omogućava da, uz subvencije države, zaposle mlade do 30 godina starosti… »
Još 20 evra “leže” u decembru

Još 20 evra “leže” u decembru

Vesti online 16.09.2021
U okviru državne pomoći, uz ranije najavljenih 30+30 evra, u decembru će građanima biti isplaćeno još 20 evra. Prvih 30 evra na račune prijavljenih građana “leglo” je u maju, a drugih 30 evra se očekuje u novembru. Oni koji se nisu prijavili… »
Još 20 evra leže u decembru

Još 20 evra leže u decembru

Nova 16.09.2021
U okviru državne pomoći, uz ranije najavljenih 30+30 evra, u decembru će građanima biti isplaćeno još 20 evra. Prvih 30 evra na račune prijavljenih građana "leglo" je u maju, a drugih 30 evra se očekuje u novembru. Oni koji se nisu prijavili za… »
Novi ciklus programa Moja prva plata: Za mlade sa diplomom srednje škole država isplaćuje 22.000, a za fakultet 26.000…

Novi ciklus programa Moja prva plata: Za mlade sa diplomom srednje škole država isplaćuje 22.000, a za fakultet 26.000…

Kurir 16.09.2021
Ministar finansija Siniša Mali obišao je danas kompaniju "Esensa" koja učestvuje u programu Vlade Srbije "Moja prva plata" i tom prilikom je razgovarao sa troje mladih koji su ostvarili svoje prvo radno iskustvo. - Program "Moja prva plata" je usmeren… »
Još 20 evra građanima u decembru, poziv punoletnima da se prijave

Još 20 evra građanima u decembru, poziv punoletnima da se prijave

N1 Info 16.09.2021
U okviru državne pomoći, uz ranije najavljenih 30+30 evra, u decembru će građanima biti isplaćeno još 20 evra. Prvih 30 evra na račune prijavljenih građana "leglo" je u maju, a drugih 30 evra se očekuje u novembru. Oni koji se nisu prijavili za… »
Mali: Vlada danas usvojila Predlog zakona o isplati 20 evra punoletnim građanima

Mali: Vlada danas usvojila Predlog zakona o isplati 20 evra punoletnim građanima

IndeksOnline 16.09.2021
BEOGRAD – Ministar finansija Siniša Mali izjavio je da je na današnjoj sednici Vlade Srbije usvojen Predlog zakon o isplati 20 evra svim punoletnim građanima. Mali je podsetio da je to obećanje koje je predsednik Srbije Aleksandar Vučić dao… »
Stižu pare Za građane Srbije: Ministar Mali objavio sjajne vesti

Stižu pare Za građane Srbije: Ministar Mali objavio sjajne vesti

Večernje novosti 16.09.2021
Foto: N. Fifić Mali je podsetio da je to obećanje koje je predsednik Srbije Aleksandar Vučić dao građanima i dodao da će taj novac biti isplaćen u decembru. Odgovarajući na pitanja novinara, nakon obilaska kompanije "Esensa" gde je najavio… »
Do 20. septembra prijave poslodavaca u Srbiji za drugi ciklus programa Moja prva plata

Do 20. septembra prijave poslodavaca u Srbiji za drugi ciklus programa Moja prva plata

Novi magazin 16.09.2021
Preduzetnici, mikro, mala, srednja preduzeća i velike kompanije u Srbiji imaju rok do 20. septembra da se prijave za učešće u drugom ciklusu programa "Moja prva plata" koji im omogućava da, uz subvencije države, zaposle mlade do 30 godina starosti… »
Još pet dana za prijave poslodavaca za program “Moja prva plata”

Još pet dana za prijave poslodavaca za program “Moja prva plata”

Vesti online 16.09.2021
Ostalo je još pet dana za preduzetnike, mikro, mala, srednja preduzeća i velike kompanije da se prijave za učešće u drugom ciklusu Programa “Moja prva plata” koji im omogućava da, uz subvencije države, zaposle mlade do 30 godina starosti… »
Ministar Siniša Mali obišao "esensu": Lepe vesti o programu "Moja prva plata"

Ministar Siniša Mali obišao "esensu": Lepe vesti o programu "Moja prva plata"

Večernje novosti 16.09.2021
Foto: Instagram printskrin - Bravo za uspešne domaće firme! "Esensa" izvozi svoje proizvode u 30 zemalja sveta - napisao je ministar Siniša Mali na Instagramu. Ministar je naveo i da nakon završetka programa "Moja prva plata", u kojima je u "Esensi"… »

Vesti dana »