Povezane vesti

Ne smiruju se tenzije: Pale teške reči između Demokrata i URA, pominjali i Vučića

Ne smiruju se tenzije: Pale teške reči između Demokrata i URA, pominjali i Vučića

Blic 17.09.2021
Dogovor stranaka parlamentarne većine, Demokratskog fronta i Demokrata, o rekonstrukciji aktuelne vlade izazvao je javnu polemiku na relaciji Demokrate - URA Dritana Abazovića, u kojoj su pale teške reči, ali i pominjanje predsednika Srbije Aleksandra… »
"Volim i ja URU, no trpim": Knežević (DF): Očekivao sam pohvale, naišli smo na kritike

"Volim i ja URU, no trpim": Knežević (DF): Očekivao sam pohvale, naišli smo na kritike

Blic 17.09.2021
Jedan od lidera DF-a i predsednik Demokratske narodne partije, Milan Knežević, izjavio je da je iznenađen reagovanjem GP URA Dritana Abazovića na dogovor Demokrata i Demokratskog fronta o rekonstrukcijiaktuelne vlade. - Volim i ja URU no trpim. Uvek… »
Crna Gora: svi protiv svih

Crna Gora: svi protiv svih

Dojče vele 17.09.2021
Nova kriza crnogorske vlasti nakon ustoličenja mitropolita Joanikija na Cetinju koje je dovelo do žestokih protesta i sukoba građana i policije. Sada su mogući i vanredni izbori, a podele u zemlji nikad nisu bile dublje. Crnogorska vlast proživljava… »
Raspad sistema u crnoj gori: DF i Bečić se dogovorili o rekonstrukciji vlade, URA protiv, Dritan bi da pravi dil s Milom?

Raspad sistema u crnoj gori: DF i Bečić se dogovorili o rekonstrukciji vlade, URA protiv, Dritan bi da pravi dil s Milom?

Kurir 17.09.2021
Uprkos konstruktivnom dogovoru Demokratskog fronta i Demokrata da se vladajuća većina prekomponuje, iz Abazovićeve partije ni da čuju i ponovo bi da oni vode glavnu reč. Demokratski front (DF) i Demokrate predsednika crnogorske skupštine Alekse… »
Rekonstruisana vlada (ne)moguća bez URA

Rekonstruisana vlada (ne)moguća bez URA

Danas 17.09.2021
Eventualna rekonstrisana vlada Crne Gore, prema dogovoru dela predstavnika parlamentarne većine Demokrata i Demokratskog fronta (DF) mogla bi biti proširena za šest ministarstava sa sadašnjih 12, i imala bi tri potpredsednika, umesto jednog, sada… »
"Trepnite Ako ste ucenjeni" URA: Bečiću, da li zbog straha od snimka iz Beograda napuštate evropski kurs?

"Trepnite Ako ste ucenjeni" URA: Bečiću, da li zbog straha od snimka iz Beograda napuštate evropski kurs?

Blic 16.09.2021
"Trepnite ako ste ucenjeni ili ako vam je medijski tim oteo neko iz Statisovih medija. Čuvamo i razvijamo sektor bezbednosti, rado ćemo vam pružiti zaštitu". Građanski pokret URA saopštio je da sumnja "da zbog nekih ozbiljnih ucena Aleksa Bečić… »
Kraj agonije ili nastavak krize: Najavljena rekonstrukcija crnogorske vlade bi jednu bitnu stranku mogla da gurne u opoziciju

Kraj agonije ili nastavak krize: Najavljena rekonstrukcija crnogorske vlade bi jednu bitnu stranku mogla da gurne u opoziciju

Blic 16.09.2021
Vlada Crne Gore biće rekonstruisana - ta odluka pala je sinoć nakon dogovora Demokratskog fronta (DF) i Demokrata Alekse Bečića i to bi, kako se čuje u delu javnosti, trebalo da označi i kraj crnogorske političke krize koja bezmalo traje godinu… »

Vesti dana »